Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Kıyafet Görmek

Rüyada siyah kıyafet görmek nedir?

Yaşım 51, şu anda ticaretle uğraşan, eşinden boşanmış erkeğim. Rüyamda eski sevgilimi siyah bir kıyafet içerisinde ayna karşısında makyaj yaparken gördüm, bana arada bakıp gülüyordu. Bunun bir açıklaması var mı? 2 Ocak 2010, 14:44

Rüyada siyah kıyafet görmek yorumu

Değerli okurum, ilk önce rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka okumanızı rica ediyorum çünkü rüyanın ana unsuru eski sevgiliyi görmek ve yaşanan pişmanlıklardır.

Rüyada kıyafet görmek dış dünyada nasıl algılandığına işaret eder. Eski sevgilinizi siyah kıyafet ile görmeniz ona değer verdiğinizi, onu asil olarak değerlendirdiğinizi gösterir çünkü siyah elbise asaleti temsil eder.

Makyaj yaparken görmeniz ise onun sizden saklamaya çalıştığı kimi yanları olduğunu işaret eder. Alternatif olarak güçlü yanını öne çıkarmaya çalıştığını anlatır.

“Rüyada Siyah Kıyafet Görmek” için 5 yanıt

rüyamda sevgilimi siyah bir elbiseyle gördüm onu dersaneden alıyordum bize gitmişiz ama gülüp eğleniyorduk

Gördüğünüz rüya, sevgilinizin asil bir karaktere sahip olduğunu simgelerken aynı zamanda hayatta daha öğreneceğiniz çok şey olduğunu simgelemektedir.

Rüyamda bir küzenimin düğünündeydim ve o da evli şimdi evliliklerini tazeliyorlardı, ben de siyah bir elbise giymiştim kıyafetimi değiştirmeye çalışıyordum, onunla fotoraf çekiyordum ve çok mutlu bir evlilikleri vardı, onlara bakınca içimde bir boşluk oluştu sizce nedir? 21, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Midya selam,
Rüyanız hakkınızda evlilik, evlenmek, kendi yuvanı kurmak konusunda bazı güzel gelişmeler olacağına işarettir. Lütfen evlilik rüya tabiri sayfasında Rüyada nikah tazelemek rüya yorumu paragrafını okuyunuz.

Rüyamda yerler ıslaktı ama yağmur yağmıyordu ve eski sevgilimi bi kızla alçak bir balkonda beraber gördüm ikisininde üzerinde siyah kıyafetler vardı.ben gittim ve kızı uzaklaştırdım sonra eskı erkek arkadaşım olduğu yere uzandı ve ben yere çömelip gökyüzüne bakıp allahım sen ona hıdayet ver yardım et dedım gokyuzu mavıydı ve ben ağlıyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir