Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Kıyafetli Adam Görmek

Rüyada siyah kıyafetli adam neye işarettir?

Öncelikle merhaba. Üniversite öğrencisiyim. 19 yaşımdayım. Yaşadığım ilin dışında okuyorum. (Oturduğum yer İstanbul.) Rüyamda vakit gece vakti. Arka sokağımda oturan en yakın arkadaşımın evinden kendi evime dönüyorum. Apartmanımın kapısına ilerlerken karanlıkta arkamdan normal boyutta bir beyaz kedi bana saldırıyor. Sonra karşıma simsiyah kıyafetler içinde bir adam çıkıyor ve bir silahla beni vuruyor. Neremden vurulduğumu anlayamıyorum. Kan da göremiyorum ve hiçbir yerimde acı yok. Öleceğimi tahmin ediyorum ve ölmek için çok erken olduğunu düşünüp yine de ruhumu teslim etmek için hazırım. Beynim düşünmeye son hız devam ediyor.

Sonra kendimi evimde buluyorum. Etraf aydınlık. Rüya olduğunu fark ediyorum ve evin içinde geziyorum. Evde sadece ben ve annem varız. Kapı zili çalıyor, ben kapıyı açmaya gidiyorum. 45-50 yaşlarında orta boylu bir kadın çıkıyor karşıma. Elinde kırmızı bir şey var. Hem kırmızı taşlar hem de açılmış nar gibi bir şey bu. Tam olarak ne olduğunu anlayamıyorum.

Gördüğüm rüyayı hatırlıyorum ve kadının beni öldüreceğini fark edip ona saldırıyorum. Elinde bir tabanca var. Ben ona saldırınca tabanca merdivenlerden aşağı yuvarlanıyor. Annem çok şaşırıyor ama ben bu durum çok normal gibi davranıyorum. Polis çağırıyoruz. Olay yeri inceleme araştırma yapıyor. Onlara ifade veriyorum. Yarın Bandırma’ya döneceğimi söylüyorum. Onlara rüyamdan bahsediyorum. Arka sokağımda oturan arkadaşımdan bahsediyorum. Onlar araştırmak için onun yanına gitmek istiyorlar ama onları durduruyorum. “O Balıkesir’e gitti” diyorum. (Çünkü şu an orada okuyor.) Polisler gidiyor. Koltuğa oturuyorum, babam da yanıma oturuyor. Annemle aralarının kötü olduğunu, hiç konuşmadıklarını söylüyor. Alarmım çaldığı için rüyam burada sona eriyor. Yorumunuza güveniyorum. Şimdiden teşekkürler. Gönderen Elif.

Rüyada siyah kıyafetli adam görmek tabiri

Elif Merhaba. Rüya içinde rüyalar en değerli rüyalar olup, genellikle verdikleri mesaj kısa sürede gerçekleşmektedir. Lütfen rüya çeşitleri sayfasında beşinci tür rüyaları inceleyiniz.

Gördüğün rüyanın ana unsurları beyaz kedi saldırısı, siyah kıyafetli adam, silahla vurulmak, kırmızı şeyler, tabanca, polis çağırmak.

Rüyada beyaz kedi görmek gerçek yaşamınızda sizi zor zamanların beklediğine işarettir. Ancak bu zorlukları kolayca aşıp normal günlerine döneceksin mesajı verirken onun saldırması ise hayatınızda bir yakınınızın ya da arkadaşınızın sebep olacağı bir sıkıntı yaşayacağınızı fakat bu sıkıntıyı kolay atlatacağını simgelemektedir. Görüldüğü bu kısım birbiri ile tutarlı ve sizden kaynaklanmayan bir nedenle başınızın ağrıyacağını işaret edebilir. Lütfen arkadaş seçiminde dikkatli olun.

Simsiyah kıyafet giymiş size ateş eden ve neredeyse öldüğünü hissettiren olay ise yukarıda anlatılan olay sonrasında kendinizi çaresiz hissetme durumunu göstermekte fakat bu düşünceniz yanlış olduğunu ve çaresiz olmadığınızı, kolayca o durumu atlatacağını simgelemektedir çünkü kan yok, acı yok ve rüyanın devamında evindesin yani yaşıyorsun ve emniyettesin. Ev emniyet demektir. Normal şartlarda rüyada siyah kıyafet görmek asaleti temsil eder, sahip olduğunuz asil özellik veya değerlerin etrafınız tarafından tam olarak algılanıp algılanmadığı yönünde endişeniz olduğunu ya da tam olarak anlaşılmadığını düşündüğünüzü gösterir.

Rüyanın devamında ( rüya içinde rüya kısmı, burası çok daha önemli ) sana çok önemli mesaj verilmektedir; tecrübelerin ve bilgini her zaman kullanmalısın, onları değerlendirmelisin. Daha önceden sana ateş edildiğini bildiğin için gelen kadınla mücadele ediyorsun ve kazanıyorsun. Kadının elindeki kırmızı şeyler, gerçek yaşamda çevrendeki tehlikeleri simgelemektedir.

Elif bu kıymetli rüyanda dikkatimi çeken bir şey var, seni ilgilendiren tehlikeler hep kadınlarla ilgili. Lütfen kız arkadaşların, bayan iş arkadaşlarını seçerken çok dikkatli davran, hoşuna gitmeyen, güvenmediklerinden uzak dur. Bir kız babası olarak bunu senden rica ediyorum.

Rüyanın unsurları: beyaz kedi, kedi saldırısı, siyah kıyafetli adam, tabanca, vurulmak, evinde olduğunu, kapı zili, kapı açmak, kırmızı taşlar, polis çağırmak.

“Rüyada Siyah Kıyafetli Adam Görmek” için 7 yanıt

Ruyamda beni kovalayan benden ve vucudumdan biseyler almak isteyen simsiyah kiyafetli adamlarla kacistim yanimda 9yasindaki kizim ve 11yasindaki kardesimide kurtararak kactim cok uzun ama cok etkulendim fazla uzatmak istrmiyorum kactim kurtuldum ama simsiyah kadinli erkekli guruplardi resmen beni kovaladilar hic tanimadigim insanlarin evine girdim bir suru kadin vardi evin sahibi amaliyat olmus beni tanidigini sandi adamlar orayada geldi ama farjetmediler kalabaliktan yorumu acil aliyim lutfen

2014 te yorum yazılmış , yinede yazayım yakın zamanda gerçekleşmesini istediginiz bir olay sizi biraz uzecek sekilde gerçekleşti mi

Merhaba
Ben rüyamda evimin merdivenlerinden iniyorum. Daha sonra bir arkadaşım bana bir tane dikdörtgen şeklinde sticker getiriyor.Bana veriyor bende alıyorum .Benden onu hiç kaybetmemi ve bunda dah bir sürü almamı söylüyör. ben de hiç bir şeyi düşünmeden gidip alıyorum daha sonra da uyanıyorum zaten …

Rüyada siyah elbiseli adam görmek
Rüyamda yemek yemek için mutfağa giderken masanın üzerinde siyah elbiseli bir adam gördüm ve çığlık atarak kendi sesime uyandım. Bu rüyanın anlamı nedir?

gun yenı aydınlanmaya baslarken bır ruya gordum.annem ıle yatakta uyuyorum ve tam kapıda bıze bakan sıyah gıyımlı yuzunu pek secemedıgım bır kadın bıze bakıyordu daha sonra annemın yuzunun saclarla kaplı oldugunu gordum ruyamda cıglık atmaya calıstım elımle annemın yuzunu saclardan kurtarmak ıstesemde elım bır turlu o saclara gıdemedı daha sonra ruyamda cıglık atıyordum annem de benı durterek uyandırdı.
yorumunuzu merakla beklıyorum ıyı gunler.

rüyamda perşembe günüydü ve bir kadın millete yarın yani cuma günü kıyamet kopacak demişti ve bu kadın müneccim gibi bir şeydi daha sonrasında içime bir korku düşmüştü korkuyordum hatta ağlıyordum.. sonra siyah kara çarşaf tarzı kapşönlü giymiş bir adam evimin kapısını çaldı ben korktum kapıyı açmadım daha sonrasında ne olduysa kapıyı açtım ve adamı sanki bir tanıdığımmış gibi eve aldım ve adam bizde uyudu.. rüyam korkularla ağlamakla geçti. ve sabah kalktığımda en çok korktuğum günün cuma olmasıydı.. sizce bu rüyanın anlamı nedir? lütfen açıklayın çok korktum

Evimin yakınında park var rüyamda ise o parkın oldugu yerde cami var caminin bahçesine giriyorum kapalı türbe gibi bir yer var bahçede biraz dolaştıkdan sonra nihayet caminin içine girebiliyorum fakat içeriye girdikten sonra oda gibi bir yere girmiş oluyorum sonra siyah kapşonlu mavi gözlü biri yanıma geliyor beni sanki başka birşeye davet eder gibi başka bir şeye inanmaya davet eder gibi konuşuyor ne oluyorsa ondan sonra oluyor birbirimizin bogazına sarılıyoz ben besmele rüyada besmele falan çekince beni itekliyor nasıl oluyorsa ben bi şekilde orda cıkıyorum uyandıgımda ise bogazım dügünlenmiş gibi oluyor sonra düzeliyorum 1 ay öncede gene aynı şekilde böyle bir rüya gördüm gene aynı şekildeydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir