Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Köpek Görmek

Rüyada siyah köpek görmek nedir?

Rüyada siyah köpek görmekRüyamda erkek arkadaşımın evine gitmişiz yanımda kendi annemde var ve ilişkimizden konuşurken erkek arkadaşım dışarı çıkıyor ve bir bağrış, ağlama sesi geliyor, annesi duygulandı diyor “bende çıkıyorum” bakmak için. Kocaman bir siyah köpek üstüme saldırıyor, bende annemlere bağırıyorum “kurtarın beni” diye, “Emre’yi bu köpek ısırdı, öldürdü onu” diye bağırıyorum.

Sonra köpek bir ağaçtan elma koparmak için sıçrayınca ben içeri kaçıyorum, kapıyı kapatıyorum, camdan bakınca tanıdığım bir arkadaşımı düşman olarak görüyorum, sonra bıçak alıp ona sallıyorum, bacağına denk geliyor, bu dahada hiddetleniyor ama o sırada onu alıp götürüyorlar, bende hemen dışarıya çıkıp erkek arkadaşımı arıyorum, ağacın altında yatıyor, koşuyorum bir bakıyorum parmağı yerde, sarılıyorum bir yandan da yardım istiyorum, bir bakıyorum ki gözü de çıkmış korkuyla uyanıyorum. Yorumlarsanız çok mutlu olurum, rüyada siyah köpek görülmesi neye delalet eder?

Kimden: busra
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: sevinçli
Rüyanızın anahtar kelimeleri: köpek ısırması, köpek saldırması, kara köpek, erkek arkadaş, ağlama sesi

Rüyada siyah köpek görmek yorumu

Rüyada siyah köpek görmek, kara köpek görmek, bir arkadaşının gölge yönünü ifade eder. Size yakın bu kişinin karanlık yüzünün ortaya çıkacağını ve onun gerçek niyetini göreceğinizi simgeler. Detaylı bilgiyi köpek sayfasında inceleyebilirsiniz.

Rüyanızdaki diğer unsurlar, gerçek yaşamınızda sizi fazlasıyla öfkelendiren kimi şeyler yaşadığınızı ve bunların yaşamınızı alt üst ettiğini işaret etmektedir.

“Rüyada Siyah Köpek Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda mezarlığın kenarındayım, 3 tane siyah köpek çevremi sarmışlar, ortada kalmışım ,sinirli sinirli havlıyorlar, bir arkadaşımda mezarlıkta beni seyrediyor, hiç bişey yapmıyor sadece izliyor, bu kadarını hatırlıyorum teşekkür

İntizar merhaba. Rüyanızı, rüyada köpek görmek sayfasından buraya taşıdım. Sayfada açıklamada gördüğünüz bilgiler ile rüyanız tam uyuşmaktadır. Rüyada siyah köpek görmek, bir arkadaşının gölge yönünü sembolize eder. Size yakın bu kişinin karanlık yüzünün ortaya çıkacağını ve onun gerçek niyetini göreceğinizi simgeler.

rüyamda siyah bir köpek beni kovalıyor ben kaçıyorum oysa ki kaçmama gerek yok köpek benim peşimden geliyor, ama bana zarar veremiyor.

Rüyada siyah köpek görmek
Rüyamda evimin holünde simsiyah iri bir köpek salondan çıkarken onu görüyorum, çok korkuyorum. Gitmesi için bekliyorum, daha sonra balkondan köpeği bahçede görüyorum, yine tedirgin oluyorum yorumlarsanız sevinirim. Bu neyi gösterir?

Nihal selam,
Rüyada siyah renkli köpek görmek, bir arkadaşının gölge yönünü ifade eder. Size yakın bu kişinin karanlık yüzünün ortaya çıkacağını ve onun gerçek niyetini göreceğinizi simgelerken köpekten tedirgin olmanız iyi bir arkadaşınız ile ilişkinizin bozulması veya kendi iç güdülerinde bir bozulma endişesi taşıdığınızı gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir