Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Küçük Fareler Görmek

Rüyada siyah küçük fareler ne demektir?

İyi günler, çok etkilendiğim bir rüya oldu. Dün gece gördüm. Öncelikle kendimi tanıtayım. Evli ve 1 çocuk annesiyim. Çalışıyorum. 32 yaşındayım. Eşimle aramız çok iyi. Dün gece rüyamda, bir odayı açıyorum için bir sürü fare dolu, fare kaynıyor adeta. Hepsi de canlı fareler. Hareket ediyorlar. Siyah küçük fareler.

Üzerimi silkiyorum, gömleğimin içinden fareler düşüyor. Sonra da ağzımdan bir şey çıkartıyorum fare yemişim. Korkmuyorum ama rüyada, normalde farelerden çok korkarım. Çok etkilendim bu rüyadan, yorumlarınızı bekliyorum. Rumuz : NİSAM. Şimdiden teşekkürler. Rüyanın unsurları: evde fareler, küçük fareler, siyah fareler, fare yediğini, fare yemek.

Rüyada siyah küçük fareler görmek neye işarettir?

Nisam Merhaba. Rüyada fare görmek, korku, uysallık, değersizlik ve kendine güven eksikliği gösterir. Yetersizlik duyguları ve çevrenizdekilerle kendinizi kıyaslamanız sonucu korkularınızın arttığını temsil eder. Rüyasında siyah fare görmek Yaşamınızı kendi ayaklarınızın üzerinde durarak değil, genellikle başkasının gölgesinde saklanarak, onlardan destek alarak sürdürdüğünüzü ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada küçük fare gerçek hayatta çevrenizde dikkat çekmeyen, küçük tehlikeler olduğunu simgeler. Rüyada fare yemek, fare yediğini görmek rakiplerinizi atlatmak, onlarla mücadele edebilmek için daha fazla gayret sarf etmeniz, daha çok çalışmanız gerektiğini belirtir.

“Rüyada Siyah Küçük Fareler Görmek” için 4 yanıt

Rüyada küçük fare görmek
Dün gece rüyamda siyah, küçük bir fare gördüm, gördüğüm fare evime girmeye çalışıyordu. Ben de fareyi öldürmeye çalışıyorum, farenin kafasına vuruyorum fakat bir türlü ölmüyor, içeri girmeye çalışıyor. Öylece onunla uğraştım. Bu ne manaya gelir?

Aslınur merhaba, rüyada küçük fare gerçek hayatta çevrenizde dikkat çekmeyen, küçük tehlikeler olduğunu simgeler. Onun evinize girmek istemesi bu tehlikenin yakında olduğunu gösterirken sizin fareyi öldürmeye çalışmanız ve tehlikenin varlığından haberdar olduğunuzu ve bazı tedbirler almak istediğinizi göstermektedir.

Rüyada kuşa dönüşen minik fare görmek
Rüyamda evin icinde minik bir fare yuruyor, sonra bir bakiyorum o fare minik bir kuş oluyor ve ucup gidiyor, nedir acaba aciklamasi
Kimden:melike
Cinsiyetiniz:kiz
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Anahtar kelimeler: minik fare, evde fare

Rüyada evde fare, evin içinde fare görmek büyüden korkma veya çocukluk döneminden kalma bir endişe belirtir. Bu rüya aynı zamanda çaresizlik içinde kalacağınız bir olay yaşama habercisi olabilir.
Ruyada küçük fare gerçek hayatta çevrenizde dikkat çekmeyen, küçük tehlikeler olduğunu simgeler.
Farenin kuşa dönüşmesi, reel hayatta üzerinizdeki sorunları atıp, kendinizi bir kuş gibi özgür hissedeceğinizi simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir