Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Kumaş Görmek

Rüyada siyah kumaş görmek neye yorulur?

Rüyamda elimde siyah bir kumaş vardı, bir arkadaşıma “gel şunu keste bir elbise diktireceğim” diyorum, oda “ben kesemem, gitmem gerek” dedi, gülümseyerek gitti.

Bir önceki gecede rüyamda çiçek topladım, birisi beni işaret ediyordu işaret parmağıyla. Aynı ortamda bir arkadaşımın üzerinde siyah bir pantolon vardı, sonra o bir sandalyenin üzerine çıkıp yukarıya başka bir siyah pantolon koydu. (özellikle birisi işaret parmağıyla bana birisi işaret ettiği için bunu merak edip yazıyorum) Lütfen yorumlar mısınız? 31 yaşında bekar bayanım.

Rüyada siyah kumaş görmek tabiri

Rüyada kumaş kesmek, elbise veya benzeri bir giyecek dikmek amacıyla kumaş kestiğini görmek hayatınızda bazı yenilikler istediğinizi ifade eder.

Rüyada çiçek toplamak, çiçek topladığını görmek aşk ya da yeni gelişen bir ilişkiyi simgeler.

Rüyanızın sonunda belirttiğinizi birisinin sizi işaret etmesi ise gerçek hayatta izlendiğini, birinin size ilgi duyduğunu ve takip ettiğini ( elbette bu takip iyi anlamdadır) simgelemektedir.

“Rüyada Siyah Kumaş Görmek” için bir yanıt

Rüyamda rahmetlik ninem bir bayanla beni beraber bayanla sarılmış halde siyah bir kumaş gibi bir ürüne birbirimize ayaktayakta sarılmış halde bizi döndürerek sardı ve kumaşı birleştirdi.Biz bir avluda aile üyeleri ile birlikteydik.Yorumunuz icin teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir