Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Kuş Görmek

Rüyada siyah kuş görmek ne demektir?

Rüyamda eşim, “camı az aç, içeri hava girsin” dedi, bende camı açar açmaz içeri sarı gagalı siyah bir küçük kuş girdi, ama halsizdi, hasta gibiydi. Ben ona yemek su filan verdim ve birden giren serçe, güvercinden daha büyük bir kuş oldu. Acaba neye yorumlardınız. Rüya temaları cam açmak, sarı gaga, halsiz kuş, hasta kuş, kuşa su vermek, kuşu beslemek, küçük kuş, serçe, güvercin, büyük bir kuş.

Rüyada siyah kuş görmek neye yorulur?

Rüyada siyah kuş görmekRüyada kuş görmek genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerin kısıtlanmasını, sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder. Rüyada yere konan kuş Sizin için bir deneyimin muhasebesini yapmanızı işaret eder. Yaşadığınız olayın hayatınıza kattığı değerleri iyice anlamanız gerektiğini belirtir.

Rüyada siyah kuşlar ölüm ya yok oluş haberleri ile ilişkisi vardır. Burada kastedilen sadece vefat etmek anlamında değildir. başladığınız bir projenin iptali, başarısızlığı, yaptığınız bir denemenin sonuç vermemesi, bir ilişkinin mutlu bitmemesi, bir ticari faaliyette zarar etmek anlamları da vardır. Rüyada hasta kuş, yaralı kuş görmek bir duygudan kaçış, korku tuzağına düşmek; bağımsızlığı kaybetmek, özgürlüğün sınırlanması, kendini ifade etmekte zorluk, özel sorunları işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kuş görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Siyah Kuş Görmek” için 12 yanıt

Ben bir avluda teyzem annem ve kuzenlerimle otururken siyak kucuk bir kus geldi yas uzumu koparmaya calisti ama koparamadi sonra uyandim.

Rüyada siyah kuş görmek hayatınızda bir şeyin bitişini, sona erişini gösterir. Siyah üzüm ise bir sağlık sorununu işaret eder. Sonuç olarak rüyanız, hayatınızdaki küçük bir sağlık sorununun sona ermesini müjdelemektedir. Gerçek hayatınızda sağlık sorununuz varsa bunun bitmesini haber vermektedir.

Ben bizim evin balkonun kapisinin önündeydim birden benim biraz uzagimda yukariya yani bizim catiya kus kondu siyah di kanatlarini acmis sanki birini koruyordu, ama nasil bir tür kus oldugunu bilmiyorum, orta boylu bi kus du… sonra da uyandim zaten.

bir sürü büyük siyah kuşların üzerime geldigini gördüm, ben balkona çıktıgımda üzerime gelmeye başladılar, içeriye geldim balkonun kapısını örttüm kapıya vurmaya başladılar

Aslı merhabalar,
Rüyanda o kişi ile vedalaştığını görmüş olman yaşamında kötü olayların sona erdiğini, güzel günlerin geleceğini bildirir. Üzerine gelen küçük kuş mutlu gelişmeleri müjdelemektedir çünkü rüyada küçük kuşlar mutluluk simgesidir. Tüm çabalarına rağmen kuşun sana ulaşması üstelik kazağının içine girmesi kavuşacağın mutluluğun kalıcı olacağını göstermektedir.

rüyamda hasta bir kuş gördüm ve çok halsizdi bende ona yardım edemiyordum neden olabilir acaba

rüyamda benim olmayan sarı bir kuş vardı.rüyama göre onu bir yerde bulmuştum.kuşun bazı yerleri siyah gibiydi ve bende herhalde çiftleştiği kuş siyahtı diyordum. daha sonra sahipleri kuşlarını buluyordu ve kuşumuzu bize verin diyordu bende tamam diyordum ve herhalde 5 tane yavru vardı .kuşa ben baktım dedim ve yavrulardan birini bana verin dedim daha sonra simsiyah bir kuş verdi.daha sonra kadın leğen gibi bir şeyde ağzına kadar pirinç vardı ve kadın geldi neredeyse hepsini aldı bize azıcık kaldı siyah kuşuma baktığımda bazı yerleri beyazlamıştı.rüyamın anlamı ne olabilir ?

Rüyamda babamın çalışma odasında siyah çok büyük kanatlı bir kuş gördüm kaçıp duruyordu, yakalamaya çalışıyorduk babamla, sonra korktum odaya kaçayım derken oda benimle geldi, daha sonra babam kuşu yakaladığını söyledi . Anlamı nedir yorumlar mısınız acil lütfen.

biz arkadaşlarımla sınıfta oturuyoduk cennette cihennemde neler olcağnı konuşurken hepimiz iple bağlanmış bir kuş gördük siyahtı kuşta ne anlama gelio yazar mısınız rüya diyildi gerçekti kuş büyüktü 2 karış büyüklüğünde gibiydi ve en üst kattaydık yukarda çatı var kuş üç kere çıktı indi çıktı indi çıktı indi

Riyamda camın önune bı kuş gelıyo ne cok buyuk ne cok kücük ben ona bugday evde ne varsa buyuk hurma gb bıseyler koyuyorum tabaga camın önune koyuyorum yiyor ve su koyuyorum ama bu ev benm evımmı hatırlamıyorum. Sonra aradan bıkac gün gecıyo ben tekrar aklıma kuş gelıyo cama bakıyorm suyu bitmiş ona su koyuyorum gene yıcek bıseyler oda beklıyo benı orda yıyor sonra kalktm hayrolsun yorumlarsanız cok sevınırım

Rüyada akrabam bana “siyah kuşu getir uçur” dedi, bende öyle yaptım, siyah bir serçe uçurdum, bu neye delalet?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir