Rüyada Siyah Kuş Görmek

Rüyada siyah kuş görmek ne demektir?

Rüyamda eşim, “camı az aç, içeri hava girsin” dedi, bende camı açar açmaz içeri sarı gagalı siyah bir küçük kuş girdi, ama halsizdi, hasta gibiydi. Ben ona yemek su filan verdim ve birden giren serçe, güvercinden daha büyük bir kuş oldu. Acaba neye yorumlardınız. Rüya temaları cam açmak, sarı gaga, halsiz kuş, hasta kuş, kuşa su vermek, kuşu beslemek, küçük kuş, serçe, güvercin, büyük bir kuş.

Rüyada siyah kuş görmek neye yorulur?

Rüyada siyah kuş görmekRüyada kuş görmek genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerin kısıtlanmasını, sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder. Rüyada yere konan kuş Sizin için bir deneyimin muhasebesini yapmanızı işaret eder. Yaşadığınız olayın hayatınıza kattığı değerleri iyice anlamanız gerektiğini belirtir.

Rüyada siyah kuşlar ölüm ya yok oluş haberleri ile ilişkisi vardır. Burada kastedilen sadece vefat etmek anlamında değildir. başladığınız bir projenin iptali, başarısızlığı, yaptığınız bir denemenin sonuç vermemesi, bir ilişkinin mutlu bitmemesi, bir ticari faaliyette zarar etmek anlamları da vardır. Rüyada hasta kuş, yaralı kuş görmek bir duygudan kaçış, korku tuzağına düşmek; bağımsızlığı kaybetmek, özgürlüğün sınırlanması, kendini ifade etmekte zorluk, özel sorunları işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kuş görmek sayfasını inceleyiniz.

12 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir