Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Kuşlar

Rüyada siyah kuşlar ne demektir?

Annem rüyasında birçok siyah, karga gibi iri kuşa, anasının kuru kırmızı üzüm serptiğini- verdiğini görmüş, acaba mana içeriği nedir bilgilendirebilir misiniz? İpuçları: siyah kuş, karga, anne kuş, üzüm serpmek, üzüm vermek. 07. 05. 2012 / 22:30 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada siyah kuşlar görmenin anlamı

Merhaba, rüyanız oldukça ilginç ve derin manalar taşıyan değerli bir rüyadır. Yaşınız, cinsiyetiniz, medeni durumunuz gibi hakkınızda biraz daha fazla bilgi verseydiniz çok daha sağlıklı açıklama yapabilirdik.

Bana göre gördüğünüz rüya, bilerek veya bilmeyerek bir tehlikeyi kazasız, belasız, ucuz atlattığınızı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kuş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Siyah Kuşlar” için 2 yanıt

31 yaşındayım, evliyim ve iki kızım var. Burcum ise başak. Sıkıntılar çeken bir aile idik. Şimdi durumumuz düzeldi. Rüyama gelirsem, Hatice diye çok yakın bir arkadaşım var. Onun da bir kızı var. Benim büyük kızımla yaşıt. Büyük kızımda 11 yaşında.Küçük kızım ise 6. Rüyamda ise Hatice ile kapalı bir mekandaydık. Kızlarımız da dışarda oturuyorlardı. Kocaman insanlara saldıran siyah kuşlar insanları öldürüyorlardı. Hatice’ye kızları almamız lazım diyordum ve gidip aldım. Hatice’nin yanına tekrar gitmek için hareket ettiğimizde uyandım. Bunu yorumlarsanız sevinirim :)

Ben rüyamda 2 kez oluyor bu. Bir siyah veya lacivertimsi bir kuşla kavga ediyorum . Bunu internette bulamdım kuşların kavgası diye geçiyor bunun anlamı nedir açıklarmısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir