Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Metal Kayışlı Saat Görmek

Rüyada siyah metal kayışlı saat görmek ne demek?

Kolumda siyah metal kayışlı çok güzel bir saat var. Iki taneymisler normalde birini biri almis. görünce onda hemen geri aliyorum onlar birlikte diye. onu diğer koluma takiyorum. o kisiden alidigimin kayisinda kırmızı gül desenleri var. bak diyorum aynı diil bunlar. çünkü ana ikişi aynı olduğu için aldigini soyluyor. ikisini koluma taktiktan sonra bir de parmagima yüzük şeklinde kahverengi kayisli bir saat takiyorum. yüzük şeklinde bir saat daha önce de takmistim ruyamda. yorumlarsaniz sevinirim.

Rüyada siyah metal kayışlı saat görmek yorumu

Rüyada bir insanın kol saati vermesi ya da alması iki insanın geleceğinin birbirine bağlı olması veya kısa bir zamanda birbirlerine yardım etmesi anlamına gelir. Rüyada kol saati zaman ile ilgili mesajlar verir. zamanın kıymetini bilmenizi, zamanı iyi değerlendirmeniz gerektiğini işaret eder.

“Rüyada Siyah Metal Kayışlı Saat Görmek” için bir yanıt

Rüyamda babamın kolundaki saat ters takılmıştı, yani kurma yeri sola gelecek şekilde, neden öyle taktığını sordum “kurma yeri rahatsız ediyordu” dedi, benimki de öyle yapıyor, bari ben de öyle takayım diye düşündüm. İkimizin de sol kolundaydı saatler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir