Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Nokta Görmek

Rüyada siyah nokta ne demektir?

Yasayan annemin ölmüş olduğunu ve onun mezarını gördüm, babamın mezarının karşısına gömmüşler, çok üzülüyorum, sonra 6 tane mezar satın alıyorum, biri kendim için ve diğer 5 i kime bilmiyorum ve kendi yüzümde siyah nokta sıkıyorum, içinden iltihap çıkıyor, gezerken görüyorum ama hep annem aklıma geliyor üzülüyorum, ağlarken uyandım.

Rüyada siyah nokta görmek tabiri

Rüyada annenin ölümünü görmek önemli bir rüyadır ve bilinçaltınızdaki gizli düşüncelerinizi anlatır. Bu rüya sık görülürse hemen durumunuzu gözden geçirmeli, gerekirse profesyonel destek almalısınız.
Rüyada mezar satın almak, mezar satın aldığını görmek gerçek hayatınızda unutmak istediğiniz bazı olaylar, deneyimler yaşadığınızı, değişiklik isteğinizi simgeler.

Rüyada siyah nokta görmek endişelerini, korkularını, gelecek hakkındaki kaygılarını ifade eder. Rüyada vücudunda siyah nokta veya yüzünde siyah noktalar görmek aksilik, başarısızlık, mutsuzluk ve sıkıntılar karşısında dayanma gücüne sahip olmak gerektiğine ve bunu sağlamak gerektiğine işaret eder. Bunların geçici olduklarını akıldan çıkarmamanın önemine işarettir.

Rüyada başka birinin vücudunda siyah noktalar görmek kötü bir rüyadır ve alın teri dökmeden veya gerek kalmaksızın hazırdan para kazanmak beklentisi içinde olduğunuzu yada hazırdan, bedavadan çoğu zaman gayri kanuni ya da ahlaki yollardan para kazanan, varlık sahibi olmuş birine hayranlık beslediğinize yorulur.

Rüyada siyah nokta sıkmak, siyah noktaları sıktığını görmek hayatınızda bazı olumsuz duyguların ifade edilip, onlarla yüzleşmek gerektiğini ve şu anda reddettiğiniz bu duyguları eninde sonunda kabul edeceğinize tabir edilir.

“Rüyada Siyah Nokta Görmek” için 6 yanıt

Rüyamda esimle yasadığım bir sıkıntıdan dolayı aynaya baktığımda dişlerimin hepsinde desen şeklinde iki alt iki üstte siyah noktalar vardı, öyle ki kazınmış gibiydi, yanımdaki arkadaşıma ‘gördün mü sıkıntıdan dişlerim ne hale geldi’ diyorum. En arkada sağ ve sol iki dişim normaldi ve ben ‘onlarda yakında çürür’ diyorum. Gerçek gibiydi rüya. Cevabınız için teşekkürler.

Aybige selam, gördüğün rüya gerçek hayatında çok büyük bir sıkıntı yaşadığını, ağır bir stres altında olduğunu ifade etmektedir. Çünkü rüyada diş sıkıntı, üzüntü demektir. Siyah nokta endişe, korku, gelecek hakkındaki kaygıları ifade eder. Dişlerde siyah nokta ise bu anlamı çok artıran bir anlam taşır. Sabırla bu dönemi bir an önce atlatmalısınız.

Merhaba admin, rüyamda yüzümde siyah nokta sıkıyordum ve yüzümde upuzun seyler çıkıyordu, bunlar siyah kahverengi solucan gibiydiler, hareket ediyorlardı ve daha sonra gittikçe cogaldılar. Bir ara birisi burnumun içine akmaya başladı, sıkınca ben de tutup cektim ve çektikce geldi. Hepsini büyük bir peçeteye silince tüm bunların et yığını oldugunu gordum ve daha sonra kustum, kusunca da kafamdan kız kafası cıktı, sanki bir kız kafası yemişim de içimde o var gibi, bildiğin kesilmiş kız kafası cıktı, simsiyah saclı, bu ne anlama gelir?

Rüyamda burnumun üstünde siyah nokta vardı, küçücük bir yerdi ama orayı sıkınca kocaman bir şey çıkıyordu, ne anlama gelir?

Rüyamda hoşlandığım adam vücudu tuhaf siyah noktalı biriyle beraber oluyordu, bunun anlamı nedir?

Rüyamda yüzümde siyah noktaların olduğu yerlere yaşlı bir kadın geçmesi için dokundu, bir an içimden sivilcelerimin olduğu yere de dokunsaydı diye düşündüm hemen sonra siyah noktalarımı sıkmaya başladım ilkinden biraz büyük bir siyah boncuk çıktı daha küçük noktalardan da biraz daha küçük siyah boncuk çıktı. Anneme gösterdim şaşırarak, annem ya da o yaşlı kadın bana yaşlı kadının dokunması sebebiyle olduğunu söyledi. Boncuklar biraz yumuşaktı parmaklarımla bastırdığımda fark ettim. İnşaAllah Rabbim hayra çevirir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir