Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Örümcek Sokması

Rüyada siyah örümcek sokması neye işaret eder?

Öncelikle teşekkürler, lütfen yardım edin lütfen yalvarıyorum, sanki içimdeki kimi şeyler değişti, sanki kimi parçalarım koptu ve onları artık kendime yabancı hissediyorum, iyimi kötü bir şeyi hiç bir şey anlamıyorum ama kafam nedenini anlamadığım bir biçimde çok karışık, sürekli kafam meşgul, bir iç savaş halinde ama tabi ne bir şey hatırlıyorum ve kafamın ne düşündüğünü anlayamıyorum sadece hissettiğim sanki beynim kimi anıları ve bilgileri kendince benden saklıyor ve yok ediyor

Rüyanın teması rüyamdaki örümceğin beni sürekli uyuşturarak kötü rüyalar göstermesi ve ona direnmem. Rüya görüyordum, rüyam da bir kızla bir aradaydım ama bunu kesinlikle istemedim ve bir anda başka ortam da başka bir yerde rüyada uyandım, bu sefer başka bir kızla yan yana idim ama gene aynı kesinlikle istemedim, bu sefer gene uyandım başka bir ortamda ama görür görmez hemen kurtulmak istedim ve uyandım.

Bu sefer başka bir rüyamda uyandım ama burada gerçekte uyuduğum odada kendimi hareketsiz olarak uyandım, gözümü açtım ve kesinlikle hareket edemiyordum, kendimi çok zorladım ama sadece kafamın içini, beynimin faaliyetlerini hissediyordum, vücudum çok ağır uyuşmuştu ve ben hareket edemiyordum ve tavandan benim uyanmam ile bir siyah örümcek aşağı doğru iniyordu ve ben kesinlikle hareket edemiyordum.

Göğsüme konarak kafama doğru hızlıca yaklaşıyordu, tabi ki ben acayip korkudan her şeyimle vücudumu hareket ettirmeye çalışıyordum, çok kısık şekilde sesle imdat diye bağırabiliyordum artık ve kendimi uyuşmuş, bedenimi çok az hareket ettirebiliyordum, kendimi yere atmak istedim ama reflekslerim vücudum çok uyuşmuştu ve örümcek boğazımdan, kafamın sol tarafına tırmandı ve sürekli beni ardı ardına ısırıyordu, bütün gücümle “imdat” diye bağırdım ama tabi sesim çok kısıktı çünkü çok ağır uyuşmuştum ve o sırada son ısırmasıyla son bağırmamla bahçede sesimi duymuş hiç sevmediğim akrabamızın otistik çocuğu sesimi duyarak ve çok değişik bağırarak beni kurtarmaya geliyordu.

Beni o son ısırışta gene başka bir kız gördüm tabi anladım bu rüyaları görmemin tek sebebi örümceğin görmemi istediği rüyalar olmasıydı ve çıkmak istedim, gene 2 saniye içinde gözümü açtım, çocuğun bana ulaşması için son bir merdiven ve 2 kapı kalmıştı, hızlıca geliyordu, ayak seslerini duyuyordum ve bağırmalarını, örümcek gene ardı ardına ısırıyordu, gözümü açmamla bu sefer beni tekrar başka bir uykuya atadı, amacı bu sefer beni sakinleştirmek kontrol altına almak için sakin rüya görmemi sağladı.

Bu sefer gene aynı yerde uyandım ama her şey normaldi, uyandım zannettim, vücudumu normal şekilde hissedebiliyordum ama ne zaman ayağa kalkıp odamın kapısını açsam gene aynı yerde sürekli uyanıyordum, 3 kez aynı eylemi tekrarladım ve buradan da hemen çıkmak istedim, uyandım sandım anladım ki gene bu örümceğin oyunu, hemen buradan da çıkmak istedim, bu sefer gene gözümü aştım örümcek bu sefer daha şiddetli sürekli sokuyordu, canımı çok kötü acıtıyordu, bu sefer sadece içime çok kötü bir nefret aşıladı, o sırada çocuğun bana ulaşması için sadece iki kapı kalmıştı, birinci evin kapısını açmaya çalışıyordu o nefretle artık çok uyuşuk şekilde çok az hareket edebiliyordum ve kendimi yere attım o anda çocuk evin kapısını açtı ve benim odama doğru geliyordu, odaya girmemesi için kapıya yaslandım, çocuk girmek istiyordu ve sürekli tekmeler, atıyordu ve kapı çocuğun çabasıyla aralandı, karşıma dikilmesiyle ona sarhoş gibi yumruk salladım, yani güçsüz bir yumruktu ama 10 yaşında bir çocuğu etkileyebilirdi, çocuk yere düştü.

Tabii kafamda dayanılmaz bir acı vardı, duygusal değil, sadece çok kötü bir acı vardı, bu acının tarif edilir bir durumu yoktu, o yüzden örümceğin beni son ısırışından ve nefret sokmasından beri bu acı vardı ve örümcek de kafama yapışıktı, tabi son ışırışından beri ve yumruk attıktan ve çocuğun yere düşmesinden sonra tekrar kendimi yatakta buldum ve çocuğun yerden kalkıp beni gülümseyerek yanağımdan öpmesiyle hemen kendime geldim ve benim de tam ona sarılmamla uyandım.

Bu nedir arkadaşlar lütfen açıklayın sanki kafamın içinde anılar birbiriyle kavga ediyor ve yok oluyor enteresan bir durum

Rüyada siyah örümcek sokması neye yorumlanır?

Öncelikle rüyanızı bu kadar ayrıntılı ve düzgün cümleler ile gönderdiğiniz için teşekkür ediyorum. Lütfen böyle önemli rüyaları mutlaka rüya yorumu adresinden, kendiniz hakkında geniş bilgi vererek gönderiniz.

Rüyanız çok önemli mesajlar vermektedir. Benim size önerim lütfen profesyonel destek almaktan çekinmeyin ve bir uzman psikolog ile görüşün. Bu rüya tekrarlarsa hiç durmayın. İnanıyorum ki uzman, bu rüyanın temelindeki etmenleri tespit edecektir.

Rüyada örümcek ısırması, örümcek sokması, örümceğin ısırdığını görmek gerçek hayatınızda sevineceğiniz bir haber alacağınızı ancak bu haber sonrası biraz abartılı sevinç gösterisi yapacağınızı ve davranışınızın çevrenizdeki birini / birilerini rahatsız edeceğini işaret eder.

Ancak rüyadaki diğer olaylar bu satır ile açıklanamayacak kadar derin anlamlar taşımaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada örümcek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Siyah Örümcek Sokması” için 7 yanıt

Rüyada siyah örümcek öldürmek
Hocam merhaba Selamun Aleykum. Ben direk rüyama geçeyim, rüyamda kafamda siyah bir örümcek vardı, ben onu kafamdan aldım bir de baktım kolumda idi, sonra kolumu ısırdı, rüyada acısını çektim sonra kolumda iken o örümceği öldürdüm sonra baktım ki kolumda 2 iz vardı. Bu rüyanın açıklaması nedir ? 15, Erkek, Bekar, Öğrenci, korku

Rüyada kafada siyah örümcek görülmesi hatalı bir düşünce ya da karar sonucu alacağınız güzel haber veya hayatınızda ferah dönem başlangıcının geciktiğine işaret ederken, örümceğin kolunu ısırması reel yaşamınızda sevineceğiniz bir haber alacağınızı ancak bu haber sonrası biraz abartılı sevinç gösterisi yapacağınızı ve davranışınızın çevrenizdeki birini / birilerini rahatsız edeceğini işaret etmektedir.
Rüyada örümcek öldürdüğünü görmek, makbul bir rüya değildir ve gerçek yaşamınızda büyük bir fırsatı ya da bir nimeti kaçırdığınızı simgeler.

Rüyada çok sayıda örümcek görmek
Dışarda kız arkadaşımı görüyorum ve uzaklaşırken önüme çok sayıda siyah beyaz renkli olan örümcek çıkıyor, kaçmaya çalıyorum, duvardan atlayıp bir bahçeyeye giriyorum, bu kez kırmızı büyük ağzı açık dişlerini gösteren yılan görüyorum. Bir bakıyorum oğlumu sarmış boğuyor, yanına gidiyorum oğlum can çekişiyor ve kurtarıyorum, kardeşlerime haber veriyorum, eve gidiyoruz kapıyı kapatırken yılan girmeye çalışıyor, kapatıyoruz kapıyı. Karnımız acıkıyor ve odada ekmek bulup karnımızı doyuruyoruz kardeşim ağlamaya başlıyor ben korkuyla uyanıyorum.
29, Kadın, Evli, Ev hanımı, endişeli

Rüyada örümcek iyi haber almaya yorumlanır ancak sizin örümcekten korkmanız ve kaçmanız, kendi iradenizle yaptığınız bir şey yüzünden beklediğiniz güzel haberin geciktiğini simgelerken rüyada görmüş olduğunuz kırmızı yılan ve onun oğlunu boğduğunu görmen ise oğlun hakkında yersiz endişelere sahip olduğunu ve bunun sebebinin bazı konularda eksik bilgi ya da tecrübeye sahip olmandan kaynaklandığını temsil etmektedir. Rüyada acıkmış olduğunu görmeniz bir ihtiyaç, bir beklenti veya murada erme isteğini gösterirken ekmek yiyerek karnını doyurmak ise gerçek yaşamınızda maddi durumunuzda yükselişi ve karşınıza çıkacak yeni fırsatı ifade etmektedir.

Rüyada kocaman siyah örümcek görmek
Merhaba. Özetle, yeni taşındığım evde tavanda 2 karış boyunda siyah bir örümcek, anannemin üzerine 3 tur saldırıyor fakat hasar veremeden ağzından küçük, her turda 1 er tane siyah örümcek atıyor. Ben saldırısını önlemek için elime geçen küçük yastığı atıyorum bana dönüyor ve rüya bitiyor.
Rüyada ağ görünmüyor. Tavandan aşağı saldırıp yerine dönüyor. Yardımcı olur musunuz. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Ercan merhaba,
Gördüğünü rüya, reel yaşamınızda sizi çok sevindirecek bir haber alacağınızı ancak bu haber sonrası biraz abartılı sevinç gösterisi yapacağınızı ve davranışınızın çevrenizdeki birini / birilerini rahatsız edeceğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir