Kategoriler
Renkler

Rüyada siyah perde görmek

Rüyada siyah perde ne anlama gelir

Ben istihare namazı kıldım ve istihareye yattım, rüyada ilk gün bir siyah perde üzerinde kalın bir gümüş kolye gördüm

İkinci gün yattığımda siyah gömlekli bir adam bana beyaz bir kapalı zarf verdi.

Üçüncü gün ise abimle yengem rüyamda ayrıldılar ama bu rüyayı görmeden nişanlımla büyük kavga etmiştik belki o yüzden psikolojimi bozmuş olabilir,

Bugün ise rüya gördüğüm çok karışıktı ve hiç bir şey hatırlamıyorum.

Ama içim hem rahat hem değil. Karışık bir durumdayım. Nişanlıma soğuk davranıyorum bu sebeplerden dolayı. Çünkü hep bir siyah renk var tüm rüyalarımda ama iyi bir şeylerde görüyorum yani kafam karışık, allak bullak. Lütfen bana bir açıklama yapar mısınız? Rüyada siyah perde görmek, gümüş kolye, kapalı zarf ne demek.

Yaşınız : 23
Cinsiyetiniz : erkek
Medeni durum : nisanli
Mesleğiniz : Satis sorumlusu

Rüyada siyah perde görmek yorumu

Değerli kardeşim, rüyaları analiz etmeden önce bir durumu açıklamak istiyorum. Lütfen önce istihare sayfasını okuyun.

Sayfada yazdığı gibi İstiharede asıl ana tema, arınmış, tertemiz bir vücut ve ruh ile Allah’tan yardım istemektir.

Ayrıca genel olarak rüya yorumlarında objektif olmak ve hayra yormak genel adettir. Mesela sen siyah objeler görmekten rahatsız olduğunu yazmışsın, halbuki siya aynı zamanda asaletin simgesidir. Damat kıyafeti, resmi kıyafetler, devlet adamlarının kıyafetleri genellikle siyahtır. arabalarda en çok tercih edilen renkte siyahtır. Olaya böyle bakıp, siyahın sadece kederi haber verdiği düşüncesinden uzaklaşmalısın. Aklıma şimdi geldi Japonya’da gelinlik rengi siyahtır. Bakınız rüyada siyah görmek sayfası.

Rüyada perde görmek sevmediğiniz bir insanın misafirliğe gelmesi, canınızın sıkılmasına işaret eder. Siyah perde bu can sıkıcı durumu onaylamaktadır. Perdeniz üzerinde gördüğünüz gümüş kolye ise sosyal ilişkilerde güzel haberlere işaret eder, huzur ve mutluluğa delalet eder. Sanki önce canınız sıkılacak arkasından huzura kavuşacaksınız şeklinde yorumlanabilir.

Siyah gömlekli adamın size zarf vermesi, resmi bir görev yapan birinin desteği ve çabalarınızın sonucu olarak amacınıza ulaşacağınıza işarettir.

Ağabey ile eşinin ayrılmalarını görmeniz yaşadığınız bir stresin yansımasıdır çünkü rüyada birinin eşinden ayrıldığını, birisinin boşandığını görmek, gerçek yaşam olayları ve getirdiği stresi yansıtabilir. Bakınız boşanmak sayfası.

Son olarak karışık rüya görmeniz, gerçek hayatınızda size kafa karışıklığı yaşatan etkenleri tespit edip, onları çözmeniz gerektiğine yorumlanır.

Bir büyüğün olarak bir şey eklemek istemek istiyorum; sen bu rüyaları gördüğün için nişanlına soğuk davranmıyor, tam tersine nişanlına soğuk davrandığın için bu rüyaları görüyorsun.

Bir başka tavsiyem de istihareyi bırakıp, normal yaşamını sürdürüp, sorumluluklarını yerine getirmeli, Allah’a sığınıp ondan yardım ve her şeyin hayırlısını istemelisin. Böyle yapmaz da istihareye devam edip, olacakları görmeye çalışmaya devam edersen sonun ya hapishane ya da akıl hastanesi olur.

“Rüyada siyah perde görmek” için bir yanıt

Ben rüyamda cin gördüm, şekil olarak değil ama sadece eşyalar hareket ediyordu ve perdeden bir el uzandı, onu tuttum ve korkmaya başladım “bana zarar mı vereceksin” dedim, perde kıpırdadı, bu tarz garip bir rüyaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir