Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Siyah Renkli Araba Görmek

Rüyada siyah renkli araba görmek ne demektir?

siyah araba görmekRüyamda siyah araba gördüm.Koyu renkli bir araba sürüyordum sağa dönmek için bekliyordum, tanımadığım bir adam bana “bu yoldan gidersen daha çabuk varırsın” dedi ama ben bildiğim yoldan gittim.

Vardığım yer annemin evi idi, annem bana yiyecek bir şeyler hazırladı, yerken muhabbet ediyorduk, annem kız kardeşimin kurban bayramı için kurbanlık almaya gittiğini anlatıyordu, bende anneme “anne ben doğum yaptım” diyorum, bir oğlum oldu ama ben bebeği ve doğum anını görmedim. Bu rüya ne demek, yorumlarsanız çok sevinirim, teşekkür ediyorum

Rüyada siyah renkli araba görmek neye yorulur?

Rüyada siyah araba görmek etrafınız tarafından daha fazla beğenilmek, daha çok saygı görme ihtiyacınızı işaret eder.

Rüyada siyah renkli otomobil sürmek, almak, satmak veya kullanmak, hayal ettiğiniz saygınlığa, beğenilmeye, prestije erişmek için daha yapmanız gereken pek çok şey olduğunu simgeler. Siyah oto, siyah araç, siyah otomobil rüya yorumları aynı şekildedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Siyah Renkli Araba Görmek” için 3 yanıt

rüyamda çalıştığım şirket bana sıfır bir otomobil alıyor ve bende biniyorum yorumlarsanız sevinirim…

rüyamda en yakın arkadaşımı görüyorum siyah bir arabayla en yakın arkadaşımın kardeşleri ile birlikte biyere gidiyoruz arabada 4 kişiyiz.araba kaza yapıyor.ben ve en yakın arkadaşım kurtuluyor.en yakın arkadaşımın kardeşleri ölüyor.en yakın arkadaşım ağlıyor.en yakın arkadaşımla tekrar beyaz bir araba bulup benim teyzemin evine gidiyoruz. ama ben teyzem olarak gördüğüm kişi teyzem değil başka birisi eve giriyoruz.en yakın arkadaşımın yine kız kardeşi orda kesilerek öldürülmüş.ölen kızın başı kolu bacağı ayrık vaziyete duruyor. yine arkadaşımla evin dışına çıkyoruz.arkadaşımla dışarı çıktığımızda kahverengi bir at var orda.ve böle uyanmışım.yorumunu merak ettim

Merhaba.
Rüyamda turuncu renkte bir araba gördüm. Değerli bir arabaya benziyordu. Şu klasiklerden biriydi her halde. Sonra uyandığımda-ki rüyamın içinde ki rüyadaydım- siyah renkli bir araba görüyorum kısa süreliğine ve gördüğüm turuncu arabayı birilerine anlatırken uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir