Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Siyah Spor Ayakkabı Giydiğini Görmek

Rüyada siyah spor ayakkabı giymek neye çıkar?

Rüyada siyah spor ayakkabı görmekMerhabalar, Ben rüyamda siyah bir spor ayakkabı giydiğimi gördüm. Biraz uzağımda hafiften yüksek toprak bir alan var orası hedef yerimmiş, oraya taş atmaya çalışıyorum, bazılarını tutturuyorum bazılarını tutturamıyorum. Yanımda da aramın uzun zamandır bozuk olduğu iki akrabam var, birlikte sırayla taş atıyoruz ama aramızda belirgin bir diyalog geçmiyor, çoğunluk susuyoruz. Aralarında konuşup yanımdan ayrılıyorlar.

Ben sanırım taş atmaya devam ediyorum (ufak taşlar). Bir ara ayakkabının parmağımı acıttığını hissedip çıkarıyorum ve çıplak ayakla atış yapıp tekrar giyiyorum. Sanırım biraz uzun oldu. Kusura bakmayın. Sizce bir anlamı olabilir mi. Teşekkür ederim.18, Erkek, Bekar, Öğrenci

Rüyada siyah spor ayakkabı giydiğini görmek yorumu

Emir selam, unutmayın ki ne kadar detay verirseniz o kadar sağlık açıklama yapılabilir. Bu yüzden uzun oldu diye düşünmeyin. Bence rüyanın anlamı var.

Rüyada spor ayakkabı görmek veya giymek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında olduğu gibi görünen, içinden geldiği gibi davranan, halk arasındaki deyim ile “içi dışı bir olan” yapısı olduğunu ve bazı durumlarda yadırganmakla birlikte böyle davranmaktan mutlu olduğunu gösterir. Renginin siyah olması ise sizin gerçek hayatta hedeflerine, hayallerinize doğru biraz da çevrenizin katkısıyla emin adımlarla ilerlediğinizi simgeler. Bu konuda ayakkabı rüya analizi sayfası ilginizi çekebilir.

Biraz uzağında yer alan, hafif yüksekte olan hedef yerine taş atman çok önemli bir anlam taşımakta ve yüksek hedeflerin olduğunu, bu hedeflere ulaşmak için mücadele ettiğini göstermekte ancak hedefi tutturamanız bu zorlukları aşmakta yetersiz kaldığını göstermektedir. Bu konuda taş rüya tabiri sayfasında rüyada taş attığını görmek taşın atıldığı yerle birlikte analiz edilir ve kişinin hayalleri veya isteklerine engel olan şeye karşı mücadele verdiğini ve bu engeli aşmak için adım atmaya hazırlandığına yorulur bilgisi yer almaktadır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar daha da önemli bilgi içermekte ve ayakkabının canını acıtması  sana sıkıntı veren ( kıskançlık, başarına engel olma, kötü niyet ve benzeri şekiller) bazı kişiler olduğunu göstermekte, çıplak ayakla atış yapman artık onlardan (ya da onların negatif enerjisinden) kurtulacağını ifade etmekte ve sonra yeniden giymen hedeflerine kaldığın yerden ilerlemeye devam edeceğini belirtmektedir.

“Rüyada Siyah Spor Ayakkabı Giydiğini Görmek” için bir yanıt

Rüyada mavi spor ayakkabısı görmek
Rüyamda annemin yatağının yorganı açılmışti. Annem de uyanmış mutfağa gitmişti. Yalnız yatakta bir tane yeni spor ayakkabı vardı. Yastığa dayanmış ve rengi maviydi diğer tekini göremedim. Odanın içinde ışık ve güneş ışınları vardı, oda aydinlikti. Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim yorgun ve aklı karışık Saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir