Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Takım Elbiseli Adamlar Görmek

Rüyada siyah takım elbiseli adamlar görmek nedir?

Merhabalar rüyam şöyle: Rüyamda iki adam geliyor yanıma, ikisi de siyah takım elbise giymişler ve birbirlerine benziyorlar, bana “8 yıl sonra öleceksin” dediler ve hemen yataktan fırladım, bu rüyayı 2005 yılında gördüm ne anlama geliyor? lütfen açıklar mısınız çok merak ediyorum. Ben açık öğretim fakültesinde okuyorum çalışmıyorum, genelde vaktimi evde geçiriyorum, saygılarımı sunarım.

Rüyada siyah takım elbiseli adamlar görmek tabiri

Gördüğünüz rüyayı o günün şartları ile değerlendirmeniz lazım. O gün seyrettiğiniz bir filmin etkisi olabilir ( örneğin siyah takım elbiseli adamlar ) vb. Lütfen bu rüyayı dikkate almayıp, hayatı doya doya yaşayın. Çünkü bilmelisiniz ki ölüm vaktini sadece Allah bilir, bu bilgi peygamberlere dahi verilmemiştir.

Öte yandan bu rüyanın bir mesaj taşıdığına inanıyorsanız o zaman 2 sayısının anlamına, siyah takım elbise giymiş birinin manasına ve ölüm tarihini görmenin izahına bakmak gerekir. Rüyada takım elbise giymiş birini görmek uyanık hayatınızda kimi şeylerin özlemini çektiğinizi, yaşamınızda kimi şeyleri temin etmekte güçlük içinde olduğunuzu gösterir. Bu istediği saygınlığı elde edememek, maddi imkanlara kavuşamamak, bir şeyi alamamak veya temin edememek olabilir. Renginin siyah olması ise resmi ilişkilerde iyi bir gelişmeyi ya da terfi hayallerini işaret eder. Bakınız takım elbise rüya tabiri sayfası.

Bu adamların iki kişi olmaları da önemli, mesela neden bir kişi yada üç kişi değil sorusu sorulabilir. Rüyada iki sayısı görmek denge, çeşitlilik, ortaklık, işbirliği, ya da yüksek algılama ifadesidir. 2 rakamı Ayrıca çift zayıflık veya çift gücünü ifade olabilir. Aynı zamanda erkek ve kadın, anne ve baba, yin ve yang gibi bir ikiliği işaret eder.

Bunların sana ölüm tarihini söylemeleri ise aslında senin şu anda kendin dışındaki bazı kişilerden kaynaklanan bir karamsarlık hali yaşadığını ifade etmektedir.

“Rüyada Siyah Takım Elbiseli Adamlar Görmek” için 3 yanıt

Rüyada arkadaşını siyah kıyafetler içinde görmek manası nedir
Bu sabah rüyamda halamın damadı ile birlikte sanayi civarında geziyoruz, tanıdığım ömer adında bir arkadaşımı tamamen siyah kıyafetler içinde kaykay yaparken görüyorum, daha sonra eniştem boz rengi 1 köpeği kızdırdı.
Köpek eniştemin peşinden koşmaya başladı, bende eniştemin kolundan tutup onu etrafımda çevirmeye başladım, sonra benden uzaklaştılar. Köpekte onun peşinden gitti başka bir köpek benim kolumu ısırmak üzereyken ben “bismillah” dedim ve uyandım,
Uyandığımda saat 90:30-10:00 civarıydı, yorumunu ekliyorum, teşekkürler iyi günler
Kimden: designer
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:30
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: karmaşık
Anahtar kelimeler: enişte, köpek, siyah, kaykay, bismillah

designer selam,
Kaykaya binen, kayan birilerini görmek gerçek yaşamınızda hayal ettiğiniz bir projenin gerçekleşme şansının çok yüksek olduğunu ve bundan büyük memnuniyet elde edeceğinizi gösterir. Bakınız kaykay sayfası.
Rüyada enişteyi görmek, iyiye yorumlanır. Manevi koruma, Sahiplenme, Davranış anlamlarını simgeler.
Köpek konusunda çok geniş bilgiyi rüyada köpek görmek sayfasında inceleyebilirsiniz.

Siyah giyinmiş adamlar ailemi takip ediyorlar ve ailemi öldürmeye kalkıyorlar. Bir gece mahalle bir sürü takım elbiseli adamla doluyor, biri geliyor zili caliyor ve aciyoruz, bizi vurmaya calisiyorlar. Ailemi teker teker öldurmeye kalkiyorlar, silahlarla havaya ates aciyorlar, kapiyi actigimizda abimi vuruyorlar ve kaciyorlar, ben balkondan “tutun o adamlari” diye bagiriyorum fakat mahallede sadece takim elbiseli adamlar var ve hemen yere yatiyorum, bana ates aciyorlar ve eve kaciyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir