Rüyada Siyah Takım Elbiseli Adamlar Görmek

Rüyada siyah takım elbiseli adamlar görmek nedir?

Merhabalar rüyam şöyle: Rüyamda iki adam geliyor yanıma, ikisi de siyah takım elbise giymişler ve birbirlerine benziyorlar, bana “8 yıl sonra öleceksin” dediler ve hemen yataktan fırladım, bu rüyayı 2005 yılında gördüm ne anlama geliyor? lütfen açıklar mısınız çok merak ediyorum. Ben açık öğretim fakültesinde okuyorum çalışmıyorum, genelde vaktimi evde geçiriyorum, saygılarımı sunarım.

Rüyada siyah takım elbiseli adamlar görmek tabiri

Gördüğünüz rüyayı o günün şartları ile değerlendirmeniz lazım. O gün seyrettiğiniz bir filmin etkisi olabilir ( örneğin siyah takım elbiseli adamlar ) vb. Lütfen bu rüyayı dikkate almayıp, hayatı doya doya yaşayın. Çünkü bilmelisiniz ki ölüm vaktini sadece Allah bilir, bu bilgi peygamberlere dahi verilmemiştir.

Öte yandan bu rüyanın bir mesaj taşıdığına inanıyorsanız o zaman 2 sayısının anlamına, siyah takım elbise giymiş birinin manasına ve ölüm tarihini görmenin izahına bakmak gerekir. Rüyada takım elbise giymiş birini görmek uyanık hayatınızda kimi şeylerin özlemini çektiğinizi, yaşamınızda kimi şeyleri temin etmekte güçlük içinde olduğunuzu gösterir. Bu istediği saygınlığı elde edememek, maddi imkanlara kavuşamamak, bir şeyi alamamak veya temin edememek olabilir. Renginin siyah olması ise resmi ilişkilerde iyi bir gelişmeyi ya da terfi hayallerini işaret eder. Bakınız takım elbise rüya tabiri sayfası.

Bu adamların iki kişi olmaları da önemli, mesela neden bir kişi yada üç kişi değil sorusu sorulabilir. Rüyada iki sayısı görmek denge, çeşitlilik, ortaklık, işbirliği, ya da yüksek algılama ifadesidir. 2 rakamı Ayrıca çift zayıflık veya çift gücünü ifade olabilir. Aynı zamanda erkek ve kadın, anne ve baba, yin ve yang gibi bir ikiliği işaret eder.

Bunların sana ölüm tarihini söylemeleri ise aslında senin şu anda kendin dışındaki bazı kişilerden kaynaklanan bir karamsarlık hali yaşadığını ifade etmektedir.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir