Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Varlık Görmek

Rüyada karanlık varlık neye delalet eder?

Rüyamda cin gördüm. 21 yaşında bayanım, anaokulu öğretmeniyim ama şuanda çalışmıyorum ve bekarım. Rüyada babaanneme gittim ve orada bulaşık yıkadıktan sonra kaşıkları kaşıklığa koydum, bu sırada kaşıklarda üzgün yüz ifadesi çıktı, o anda arkamdan hızlı bir şey geçtiğini hissettim. Elimdeki işi bırakıp salona geçerken kapı eşiğinde siyah bir varlık benim içimden geçti o anda uyandım zaten çok korkmuştum. Rüyanın unsurları kaşıklar, bulaşıklık, bulaşık yıkadığını görmek, cin ile karşılaşmak.

Rüyada siyah varlık görmek nasıl yorumlanır?

Bu çok enteresan rüyayı bize yazdığınız için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda kimi şartların ya da birilerinin yaşamınızı kontrol ettiğini, bağımsız davranamadığını, istediklerini yapamadığını, bu yüzden işlerin hep kötüye gittiğini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada varlık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Siyah Varlık Görmek” için 5 yanıt

29, Kadın, Evli, Çalışıyor, yaşadıklarından üzgün,

Ruyada ışıkları loş bir evdeyim. Etrafımda tanıdık tanımadık insanlar var. birden siyah gölge şeklinde bir varlık geliyor hortum gibi dönerek. Ben elimde kurşun bir kalem le kalemin yazı yazılan kısmını o varlıga dogru tutuyorum. etkisiz hale geliyor. Korkup gidiyor. Bi süre sonra tekrar geliyor. tekrar aynı şeyi yapıyorum gidiyor. Ben tetikte bekliyorum her an gelebilir diye. bu esnada dayımın oglunun öldüğü haberi geliyor. annem onun cenaze törenine gidiyor. ( not :uzak yoldan bugün ailemin yanına memleketime geldim. Yol yorgunluguyla gündüz vakti uyurken gördüm.

Merhabalar öncelikle bu tarz gördüğüm 3. rüyayı anlatacağım size, evdeyim rüyamın içinde rüya görüyorum ve o gördüğüm rüyada siyah bir varlık üzerime geliyor, bana dokunacağını bildiğim için gözlerimi kapıyorum ve vücuduma milyonlarca iğne batırılmış gibi karıncalanıyor her yerim ve kendi rüyama geliyorum, direk bembeyaz bir ışık gökyüzü gibi ve oradan geçen karakalem yüz silüyetleri geçiyor, şimdiden teşekkürler yorumunuz için. Yaş:19, Medeni hali: Bekar, İşi : ögrenci, Ruh durumu : normal

Merhabalar, adım Ecem, rüyamda evimdeydim odamda kız arkadaşımla yatakta yatıyorduk, ben yatağın en köşesindeydim biraz daha gitsem düşecektim konuşurken arkadaşımla kapı açıktı bize bakan yerde de koridor vardı, birden koridordan siyah bir şey gitti sonra arkadaşıma gördün mü dedim evet dedi bizim odaya geldiğini hissettim sonra hiç rüyamda gözlerimi açamadım korkudan sonra uyandım yaşım 15 tut durumum normal bekar öğrenciyim.

Merhabalar, benim rüyamda bir kişi bana 3 tane yeni doğmuş köpek yavrusu emanet ediyor “bunları canın pahasına koru” diyor, “kimden” diyorum 3 tane siyah varlık var onları gösteriyor, hepside baya iri varlıklar “tamam” diyorum. Bu varlıklar geliyor bende yavruyu istiyor vermiyorum, zor la alıyor avucunda yavruyu sıkıyor bağırdıkça sıkıyor elinden alamıyorum ölüyor, diğerlerini istiyorlar vermiyorum, beni ittiriyorlar gücüm yetmeyince taş atıyorum, gücüm yetmeyecek benim yarım kadar taşı kafasına atıyorum, sanki bir taşa çarpmış gibi geri düşüyor taş sonra yavruları sıkıp sıkıp öldürüyorlar.

Merhaba ben rüyamda arkadaşımla bir yurt odasında oturduğunu görüyorum daha sonra kapıda kısa boylu siyah bir varlık gözüküyor ve arkadaşım koşarak çıkıyor ve varlık kayboluyor bunu 1 kere daha yaşıyorum daha sonrasında yemekhanedeyiz tepsiyle yemeğimi alıyorum ve tam yerime oturacakken o varlığı kapıda görüyorum ve ona bakmamaya çalışıyorum devamını hatırlamıyorum ama ona kimse bakmamaya çalışıyor bakanlardan ondan koşarak uzaklaşıyorlar yaş:14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir