Rüyada Siyah Ve Beyaz Bulutlar Görmek

Rüyada siyah ve beyaz bulutlar görmek neye delalet eder?

Rüyamda okuldaydım, bahçede tüm yeşil alanı kaplayan geniş iki veya üç katlı piramit gibi taştan bir şey vardı ve bütün okul her katına dağılmıştık, ben Hilal isimli bir arkadaşımla ilk kattaydım sonra gökyüzünde beyaz ve siyah bulutlar dans eder gibiydi.

Rüyamda bunu gökyüzünün kabarması olarak tanımladım ve siyah dumanlar üç tane, bunu da rüyamda şeytan olarak tanımladım, üç sureti oluştur. Kafalardan biri bize dönük diğer ikisi biri sağa biri sola doğruydu sırt sırta vermiş gibilerdi.

Dışarıda da işitilen bir kahkaha sesi vardı. Ve üzerinde durduğumuz piramit şeklindeki taş -katların mesafesi boyumdan yüksekti- ayaklarımızın altında parçalanmaya başladı arkadaşımla yere inip taşa sırtımızı dayayıp siper edinmeyi düşündük ve öyle yaptık sonra herkes merdivenlere koştu, yukarı çıktık bu sefer yanımda benim okulumda okumayan Betül isimli bir arkadaşım vardı ona gel abdest alalım bari abdestli ölelim dedim

tuvalete gireceğimiz sırada ikinci bir rüya gibi gözümün önünde sorgu anını gördüm bir tane melek beni sorguluyordu ve etrafımız gökyüzünde gördüğüm yaratıklarla kaplıydı hep bir ağızdan gülüyorlardı o anda düşündüğüm tek şey ikinci bi şanstı ve tabiri olamaz bi korku içindeydim silkinerek o hayalden çıktım ve Betül’e korkuyorum diyerek ağlamaya başladım bana sarıldı korkma dedi ve uyandım.. Ne anlama geliyor ?

Rüyada siyah ve beyaz bulutlar görmek neye yorulur?

Rüyada görülen beyaz bulutlar ve siyah bulutlar hakkında detaylı bilgi bulut rüya tabiri sayfasında yer almaktadır, lütfen inceleyin. Bulutların dans etmesi ise yaşamınızdaki duygusal dalgalanmaları temsil etmektedir.

Rüyalarda okul görmek kültür bakımından yeni ve engin olanaklarla karşı karşıya kalacağınıza işarettir. Rüyada gökyüzü görmek veya gök ile konular görmek, en sık görülen rüyalar arasındadır ve derin anlamlar çıkabilir ve içinizde büyük bir coşkuya sahip olduğunuzu gösterir. Rüyada şeytan görmek amaçlarınıza ulaşabilmek için yaptığınız kötülüklere artık bir son vermeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada kahkaha görmek pek iyiye yorumlanmaz. Kötü bir haber almak anlamına gelir. Sıkıcı söz, üzüntü işaret eder. Rüyada melekle konuşmak, melekle konuştuğunu görmek ruhunda rahatsız edici etkiler bulunduğunu belirtir. Yaşamınızda ruhunuzu rahatlatacak bir değişiklik yapmanızın şart olduğunu ifade eder.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir