Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Yağmur Bulutları

Rüyada siyah yağmur bulutları ne demektir?

Merhaba, rüyamda evimin bahçesinde, annem ve vefat etmiş olan babamla, uzaktaki siyah yağmur bulutlarına bakıyorduk. Şehrin uzak yerlerinde çok fazla yağmur yağıyordu ve her yerde yağmurdan oluşan akıntılar vardı, fakat evimizin olduğu yerde yağmur yoktu.

Siyah bulutlar çok hızlı bir şekilde hareket ediyorlardı, babamla yağmurun çok yağdığından konuşuyorduk ve ayaklarımızda terlikler vardı. Ben yürürken yanlışlıkla terliklerimi çıkarttım, ayağım hafif çamur olunca ayaklarımı yıkamak için çeşmeye doğru yürüdüm, bu arada babam terliklerini önümde çıkartıp eve girdi ve gözden kayboldu.

Babamı 2 sene önce kaybettim, bütün gün etkisinden kurtulamadım, yardımlarınız ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyada siyah yağmur bulutları nasıl yorumlanır?

Öncelikle sevgili babanıza Allah’tan rahmet, sizlere sabırlar diliyorum. Rüyanız sinir veya depresif duygularla dolu bir dönem geçirmekte olduğunuzu ve döneminizde babanızı yanınızda görme arzunuzu, değerli babanıza olan özleminizi simgelemektedir. Lütfen sakin olun ve babanızın gurur duyacağı davranışları sergileyin. Detaylı bilgi için rüyada bulut görmek sayfasını inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Siyah Yağmur Bulutları” için 4 yanıt

rüyamda kuzenlerimle okula gidecekken yağmurun yağdığını hertaraf su olmuştu ama fazla değil ama çil çil yağmur yağıyordu
bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekürler.

Ruyamda eltimle balkondayim uzerimizde kara bulut dolaniyo ben eltime kacalim eve felaket olucak diyorum oyle uyaniyorum cok etkisde kaldim

rüyamda kara bulutlar üstüme geliyordu birden kara bulutların ortasın kalpli beyaz bulut belirdi ve 2 kişi o beyaz bulutların üstüne uçtu bu rüyanın anlamı nedir.

birde bir dede gördüm yolun ortasında yeşil beyaz sarıklı o dedeye baktım kaldım beyaz sakallıydı dede

Önce rüyamda güneşli havada kar yağdığını gördüm arkadaşımda yanımdaydı. O mutlu olmasa da ben çok mutlu olmuştum, ertesi gün rüyamda gökyüzünü kaplayan griyle siyah arası bulutlar gördüm ve yine çok mutluydum, yağmur yağmasını istiyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir