Rüyada Siyah Yaratık Görmek

Rüyada siyah yaratık görmek neye işarettir?

Depo gibi kapalı ama büyük bir yerde siyah görünümü (ayrıntıları hatırlamıyorum) yaratıkları bekliyoruz. Ben ve diğerleri de yaşayan ölüler gibi birer ölüyüz ama yaşıyoruz. Siyah yaratıktan herkes korkuyordu ama ben korkmuyordum. Ben adeta herkesin lideri gibiydim, herkesin en güçlüsü idim, herkes benden emir alıyordu. Sonra siyah yaratıklar geldi ama savaş olmadı. Sonra bir gölge gördüm, yaratığa benziyordu, heyecanlandım ama beni kandırmışlar. Yaşayan ölülerin hepsini tanımıyorum. Sonra başka yaşayan ölülerle savaş yapmaya başladık. Onlardan kaçıyoruz ama arada durup onlarla savaşıyordum tek başıma bana hiç bir şey olmadı, hiç yara almadım. Sonra annem uyandırdı zaten.

Takma isim : ziya
Yaşınız : 19
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Flört – sevgili
Ruh haliniz : Endişeli
Anahtar kelime : siyah yaratık, ölüler, yaşayan ölüler

Rüyada siyah yaratık görmek neye yorulur?

Rüyada yaratık görmek, yaşamınızda kimi şeyleri kabul etmediğinizi, reddettiğinizi veya onlarla yüzleşmek, karşı karşıya gelmek istemediğinizi ifade eder. Ancak bundan kaçmak imkansızdır, onlar hayatınızın gerçekleridir. Bakınız rüyada yaratık görmek rüya tabiri sayfası.

Rüyada zombi olmak veya zombi olduğunu görmek, şu anki bulunduğunuz çevreden kopmayı ifade eder.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

 1. Selvinaz dedi ki:

  Rüyada siyah bir şey görmek
  Rüyamda yatakta yatıyordum, arkadaşımda yatağımda oturuyordu, babanem kendı yatagından bana bakıyordu , arkadasımda bana bakıp duruyordu, sonra arkadasım dedı kı “ayy selvınaz” dedı, arkaya bır baktım sıyah bır sey vardı
  Neydı bilmiyorum, sonra baska ruyamda da yokuştan koşarken iki kişi var onlar dedı kı “bızden kacabılecegınızımı sandınız” dedı, koştuk kacmaya calıstık yakaladılar, ağzımıza zorla uyuşturucu attılar hemde rüyamı tabirlermisiniz

  • Ruhi Karabey dedi ki:

   Selvinaz merhaba,
   Gördüğün rüya yaşamında bazı şeylerin arzu ettiğin yönde gitmediğini, kendini bazı konularda güvensiz hissettiğini, korkular yaşadığını simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*