Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Siyam Kedisi Görmek

Rüyada siyam kedisi görmek ne demektir?

Rüyamda zayıf ince uzun bacaklı bir Siyam kedisi görüyordum, bir duvarın klimasının oraya sinmişti. Yanımda sevgilim ve en yakın arkadaşım vardı.

Onlar kediyi sevmeye çalışıyorlardı ama kedi “kıhh” yapıyordu, saldıracak gibi davranıyordu, sonra erkek arkadaşımın yüzünü çiziyordu, sonra birden beyaz bir at belirdi, kediye kişnedi, kedi ona da ataklar yaptı at olgunlukla karşıladı, bir şey yapmadı önce ama sonra atında yüzünü kesince at da kedinin de boynunu kırdı, kediyi ağzına alarak. Anlamı ne olabilir, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada siyam kedisi görmek tabiri

Rüyada siyam kedisi görmek, birisi tarafından ihanete uğrayacağınızı veya kandırılacağını gösterir.

Rüyadaki diğer gelişmeler, gerçek hayatta kendiyle barışık, mutlu ve kadınsı sezgileri çok güçlü bir kişi olduğunu simgelerken aynı zamanda hayatta beklenmeyen sürprizlere hazırlıklı olmak gerektiğini ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Siyam Kedisi Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda yerde oturuyordum, kucağımda bebek veya çocuk vardı, bir siyam kedisi birden ayak bileğimi ısırmaya başladı, ben engellemeye çalıştım, o sırada acıyla uyandım sabah olmuştu

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda başarmak isteyip bu güne kadar başaramadığınız bir olay, bir konu hakkında aslında onu başarabilecek potansiyele sahip olduğunuzu ve başaracağınızı simgelemektedir, yeter ki isteyin ve vazgeçmeyin.

Rüyamda siyam kedisinin kolumu ısırıp çifleşmeye çalıştığını gmrdüm ve uyandığım da canım acımştı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir