Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Smokin Görmek

Rüyada smokin neye delalet eder?

Merhaba, yorumlarınızı büyük bir beğeniyle okuyorum ve size teşekkür etmek istiyoruz. İlk kez bir rüyanı yolluyorum, inşallah cevap verirsiniz. Ben 19 yıllık evli, 2 çocuk annesi bir kadınım, çalışıyorum ve çok mutlu bir aile yaşamım var (Allah bozmasın!) Dün gece rüyamda eşimle evlendiğimizi gördüm, ikimizinde gençlik hali.

Düğünümüzde iki konu dikkatimi çekti ve aklımda kaldı. Kocamın damatlık kıyafeti olarak üzerinde smokin vardı (hayatta giymez onu) ve şu anda bankada beraber çalıştığım arkadaşlarımın hepsi de davetli olarak düğündeydi. Bu ne demektir?

Rüyada smokin görmek yorumu

Rüyada smokin görmekLeyla selam, öncelikle sitemiz hakkındaki görüşleriniz için teşekkür ederim. Rüyalar kişinin ruh halinin uykudaki yansımasıdır ve sizin ki de bu tanıma tıpa tıp uymaktadır. Mutlu ve huzurlu olan kişi genellikle pozitif şeyler görür. Bir insanın rüyasında eşiyle evlendiğini görmesi o kişinin aile yaşamında güzel ve yeni başlangıçlara delalet eder, aile yaşamında mutluluk verici yeni gelişmeler olacağına yorulur.

Rüyada smokin görmek rüyayı gören kişinin hayatında büyük bir değişikliği işaret eder. Bu değişiklik iş hayatında ilerleme terfi veya başka bir işe geçme olabileceği gibi özel hayatında yeni bir duruma işaret olabilir.

Şu anki iş arkadaşlarını 19 yıl önceki düğününde davetli olarak görmenin anlamını özel olarak sormuşsun ki bu durum şu anda arkadaşlarınla çok mutlu olduğunu, onları çok sevdiğini ve aynı zamanda sevildiğini gösterir. Mutlulukta ve tasada onları hep yanında görmek istediğini ve göreceğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir