Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Soba Borusu Görmek

Rüyada soba borusu görmek ne demek?

Rüyamda soba borusunu sökmüştük. Sonra evin içinde kuş sesleri duymaya başladım. Baca girişinden sesler geldiğini fark ettim. Oradaki nesneyi çıkardığımda 4-5 kuşla göz göze geldim ve balkonu gösterip göz kırptım. Onlar da balkondan çıkıp gittiler. Bu arada yuvalarına bakayım dedim, yarım paket barbunya buldum. Yuvalarını dağıtamam dedim ama yuva yerine paketi görünce onu indirip orayı tekrar kapattım. leyli, 30, Kadın, Evli, Çalışıyor, endişeli.

Rüyada soba borusu görmek tabiri

Rüyada soba borusu görmek görüş ve düşünceleri çevrenize açıklamaktan çekinmeyin, onları beğenen çok kişi var şeklinde yorumlanır. Bu konuda rüyada soba görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Rüyada kuş sesi duymak rüyayı görenin iç dünyasında kopan fırtınalar, söylemek isteyip söyleyemediği şeyler olduğunu ya da o kişinin kendini doğru ifade edemediğinin farkında olduğunu gösterir. Bu rüyada ayrıca duyulan sesin hangi kuşa ait olduğuna dikkat edilmelidir. Serçe sesi duyarsanız bu “ben küçük ya da güçsüz olabilirim ama benim de başka kendime ait değerlerim var” manası taşırken karga sesi duymak başkalarının yönlendirmesi ile yaptığınız işten zarar edeceğinize işaret eder.

Rüyada baca görmek rüyayı gören insan için aile sıcaklığı özlemini, geleneklere bağlılığı  ifade eder ve güçlü aile değerlerine sahip olduğunu gösterir. Yeni yapılmış baca, evinizde bolluğa, berekete işaret eder.

Rüyada barbunya görmek rüya sahibinin kazancında önemli bir iyileşme olacağını simgeler. Bu rüya aynı zamanda hayatının maddi yönünde yaşanan bir sıkıntının giderilip, üzüntünün geride kalacağını yada zor durumda kalan bir arkadaşına yardım eli uzatacağına işaret ederken bu sayede sıkıntı ve sorunların üstesinden kolayca gelineceğini, ayrıca hayırlı bir kısmeti çıkıp kısa sürede evlilik konusunda mutluluk verecek, oldukça hayırlı, çok önemli ve güzel adımlar atılacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir