Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Soba Görmek

Rüyada soba görmek neye işaret eder?

Çok değişik bir rüyaydı benim için, dua ederek uyudum ve rüyamda eski erkek arkadaşım beni telde engellemiş, numarasını değiştirmiş olduğunu gördüm. Bu sırada bir soba gördüm, Sobada kazan var ve ben kazanın içinde eşyalarımı yani giysilerimi ve çıtçıtlarımı ısıtıyorum ve karıştırıyordum.

Bazıları iyice yanmaya basladı hemen çıkardım kazandan ve askere giden arkadaşım var ve beraber olduğu bir kız var o kıza diyorum ki “senden ayrılacak, yakındır ve onunla gizlice buluşacağım” güya çocuğun yanağından sürekli öpüyorum ve çok karışıktı. Her çeşit gördüm yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Rüyada soba görmek nasıl yorumlanır?

Rüyasında soba görmek kısa zamanda olacak ani bir sıcak gelişme anlamına gelir. Rüyada soba satmak işlerin bozulması, kötüye gitmesi olarak yorumlanır. Soba yakmak yeni işler yapmak bu işlerden bol kazanç sağlamak anlamına gelir. Sönmüş soba veya bir sobayı yakmak istediği halde sobanın yanmadığını görmek rüyayı gören kişinin evinde bir sebeple üzüntü yaşandığını ve aile saadetini bozan bir durum olduğunu simgeler.  Rüyada soba borusu görmek görüş ve düşünceleri çevrenize açıklamaktan çekinmeyin, onları beğenen çok kişi var şeklinde yorumlanır.

“Rüyada Soba Görmek” için 2 yanıt

rüyamda bir eve gidiyorum, o evde kuzine sobası yanıyor, o ev benimmiş eşime diyorum “bu ev bizim ev”

Dünden önceki gün rüyamda kendimi hamile olarak gördüm, rüyamın detaylarını sabah kalktığımda hatırlayamadım fakat dünde kendimi beraber yaşadığım kişiden 3 tane kızım olmuş gibi gördüm, kızlardan biri kundakta bebek, diğeri yeni yürümeye başlamış, diğeri de ondan biraz büyüktü, boy boy üç tane kızım olmuştu ve rüyamda evlenmeden üç tane çocuğumuz oldu. Bunu nasıl millete anlatacağım diye içimden geçirdiğimi hatırlıyorum, birde çocuklarımın babası olan şuan beraber yaşadığım adamla evlerimiz birleşik dip diyeydi fakat ayrı yaşıyorduk, o ara eski birlikte olduğum ve aslında nefret ettiğim kişiyi diğerine nispet olsun diye eve çağırdım, koluna girdim ve bunu şu anki yaşadığım adam gördü yanlış düşündü, oysa rüyamda ben onu çocukları banyo yaptıracakmışım, sobayı yakamamışım diye çağırmışım, birazda kıskandırma amacı vardı.

Neyse ben o adamla eve girdim adam sobayı yakmaya çalıştı ve suankı birlikte yaşadığım adam eve girdi beni kolumdan tuttu çocuklarımızı da alıp kendi evine götürdü, hemen yan tarafa onun evi çok güzeldi rüyamda benim durumum yaşadığım ev kötüydü, sonra biz çocuklarla beraber banyo yapmaya gittik banyoya, gerisini hatırlamıyorum galiba uyandım yada gördüm unuttum, şu anki ruh halime gelince karmaşıklık var evet birde korkum, ben dedemi çok severdim o hastaneye kaldırıldı annemle ziyaretine gitmiştik, o gece rüyamda annemi hamile gördüm ve dedemi ziyarete hastaneye gittiğimizde annemin kucağına beyaz kundağa sarılı bir erkek çocuk vardı ve onu dedeme uzattı, dedemde benim dördüncü torunum gelmiş diye sevinerek bebeği çok sevdi, sonra annemle eve geldik ve cocuk annemin karnına tekrar geri girmişti, bende anneme dedim ki “anne sen bu çocuğu doğurmamış mıydın” annemde “ben bu cocugu yarın on bucuk on bir arası doğuracam” dedi ve dedem on bire on beş kala vefat etti, yaklaşık beş yıl oluyor, şuanda gördüğüm rüya ne anlama geliyor? yine ölüm olabilir mi? bu yüzden korkuyorum ölüm olacaksa da kim ölmek acaba, biz üç kardeşiz ve üç kızız boy boyun, rüyamı yorumlayabilir misiniz şu anki ilişkim vs olarakda. İlgilendiğiniz için şimdiden çok teşekkür ederim iyi günler dilerim. 20, Kadın, Beraber yaşıyor, Şuan çalışmıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir