Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada soba yakmak

Rüyada soba yakmak neye delalet eder?

Eşimden boşanmak üzereyim. Rüyamda da eşimin kayınvalide ile yaşadığı evdeyiz ve yine küsüz, konuşmuyoruz ama eşim beni fazlasıyla arzuluyor. Birden annemi yanımda görüyorum kayınvalideyi soruyor, soba yaktığını söylüyor, annem şaşırıyor cevabına bana soruyor “doğal gazlı değil miydi bu ev “diye, bende anneme “ben bu evden çıkmadan önce doğalgazlı merkezi sistemdi o yakmıyordu, demek ki şimdi kendisi kömürle, odunla yakıyor” diye cevap veriyorum uyandım. Yorumunuzu merak ediyorum. şimdiden teşekkürler.

Not:Eşimle bir buçuk senedir ayrıyız boşanmak üzereyiz. 42, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Rüyada soba yakmak yorumu

Değerli okurum,

Rüyada kayınvalideyi görmek genellikle dedikodu ve tartışma ile açıklanır. Bir münakaşadan sonra aranızın düzeleceğini ve her şeyin yoluna gireceğini işaret eder. Ancak rüyada da küs olmanız bazı şeylerin yoluna girmesinin bir süre alacağını temsil eder. Ayrılmak üzere olduğun eşini görmek ve rüyada meydana gelen diğer olaylar aranızda her şeyin tam olarak bitmediğini, iki olgun insan olarak karşılıklı oturup konuşarak çözmek gereken bazı meseleler olduğunu temsil etmektedir.

Rüyada annenizi görmüş olmanız sahip olduğunuz öz değerlerin ve öz benliğin farkında olduğunuzu ve anneden aldığınız yüce değerleri geliştirmeye çabaladığını temsil eder. Rüyada anneyi görmek aynı zamanda kişinin sahip olduğu güçlü insani değerlerin yansımasını temsil eder.

Kayın validenin soba yakmaya çalışması bazı şeyleri düzeltmek, kaybettiği bir şeyleri yeniden kazanmak için bir şeyler yapmaya çalıştığını gösterir. Soba yakmak genel anlamda yeni işler yapmak bu işlerden bol kazanç sağlamak anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir