Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Şoförlük Yapmak

Rüyada şoförlük yapmak neye delalettir?

Ben rüyamda şoförlük yaptığımı ve kullandığım arabanın camının kırılması sonucu işten atıldığımı gördüm, uzun zamandır buna benzer rüyalar görüyorum, bu ne demek? açıklarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada şoförlük yapmak yorumu

Alper merhaba, gördüklerin önemli haberler vermekte. Keşke rüyanı rüya gönder sayfasında yazdığı gibi hakkında detaylı bilgi vererek göndermiş olsaydın.

Rüyanda şoförlük yaptığını görmen, birisine amaçlarına ulaşması için yardımcı olacağını gösterir. Yardımcı olacağınız kişiye doğru yolu göstermeye çalıştığınız anlamına gelir. Rüyada araba camı kırılması, hayata bakışınız, olayları anlama yeteneğinde bir olumsuzluk yaşadığını, bazı şeyleri net görmediğini ifade etmektedir.

Rüyada işten atıldığını görmek, gerçek yaşamınızda verdiğiniz bir sözü yerine getirmediğinize işarettir. Burada daha da önemli olan sık sık bu tür rüyalar görmen olup bu durum rüyalarının önemli bir mesaj verdiğini göstermesidir. Bu yorumdan umarım bir şeyler çıkarırsın.

“Rüyada Şoförlük Yapmak” için 2 yanıt

Merhaba rüyamda sevdiğim adamı gordum sofor olarak otobus suruyordu, beni indirip eve gitmemi soyledi, saclari simsiyahtir normalde ama beyaz oldugunu gordum, eve gidince uc harflilerin varligini hissettim ve okumaya basladim, biri bana geldi yine “gıcık” dedi tesekkur ederim yorumunuz icin. 27, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Yasemin selam,
Sevdiğiniz erkeğin normalde şoför olmadığını kabul ediyorum.
Rüyada sevdiğin kişiyi görmek sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi, kendisiyle barışık ve mutlu olmayı bilen birisi olduğunu gösterirken, arkadaşınızı şoför olarak görmeniz hayallerinize ulaşmak için ona ihtiyaç duyduğunuzu anlatmaktadır. Saçlarını beyazlamış görmeniz onun kişiliğinin oturmuş, kendinden emin biri olduğunu anlatırken evde cinlerin varlığını hissetmeniz, sizden kaynaklanan bir sebeple işlerinizin yolundan çıktığını, istemediğiniz bir yönde ilerlemeye başladığını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir