Rüyada Sofra Görmek

Rüyada sofra görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda ise ölen dedemi gördüm, aynı sofrada yemek yiyorduk, beni otururken önüne almış yemek yiyorduk. Dedem göbekli bir insandı, göbeğiyle güler eğlenirdik, büyük diye göbeği sırtıma değiyordu ve sıcaklığını gerçek hayatta nasılsa o şekil hissettim, uykumdan öyle kalktım, ne anlama geliyor bu ? teşekkürler.

Rüyada sofra görmek neye yorumlanır?

Rüyada sofra görmek sevinmek ve mutlu olmayı ifade eder. Rüyada yer sofrası görmek sizin ananelerine bağlı, güçlü aile bağlarına sahip yönünüz olduğunu ve bu özelliğiniz ile her zaman mutlu olmayı başaracağınızı temsil eder.

Rüyada sofra kurmak rüyayı gören kişinin işini genişletmek, terfi etmek, yeni bir işe başlamak gibi bir olay sonucu kazancını artıracağını, büyük bir servet sahibi olacağını gösterir. Sofraya oturmak veya sofrada oturduğunu görmek rüyayı gören kişinin aşk veya iş hayatında dürüst ve iyi huylu insanlar ile bir araya geleceğine yorulur. Rüyada sofrada yemek yemek birilerinin vesile olmasıyla hayallerine beklediğinden daha kısa zamanda ve daha kolay bir şekilde ulaşacağına alamet ederken bazı rüya yorumcuları ise eline toplu miktarda para geçeceğine rivayet etmişlerdir. Sofraya oturmuş birilerini görmek rüyayı gören insanın sevdikleriyle bir araya gelmesine ve hasret gidermeye, onlarla huzur ve mutlu günlere işaret eder.  Sofra bezi görmek, sofra örtüsü uzun süreli bir  yolculuk yapmak ve rahat etmek anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir