Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Sofra Görmek

Rüyada sofra görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda ise ölen dedemi gördüm, aynı sofrada yemek yiyorduk, beni otururken önüne almış yemek yiyorduk. Dedem göbekli bir insandı, göbeğiyle güler eğlenirdik, büyük diye göbeği sırtıma değiyordu ve sıcaklığını gerçek hayatta nasılsa o şekil hissettim, uykumdan öyle kalktım, ne anlama geliyor bu ? teşekkürler.

Rüyada sofra görmek neye yorumlanır?

Rüyada sofra görmek sevinmek ve mutlu olmayı ifade eder. Rüyada yer sofrası görmek sizin ananelerine bağlı, güçlü aile bağlarına sahip yönünüz olduğunu ve bu özelliğiniz ile her zaman mutlu olmayı başaracağınızı temsil eder.

Rüyada sofra kurmak rüyayı gören kişinin işini genişletmek, terfi etmek, yeni bir işe başlamak gibi bir olay sonucu kazancını artıracağını, büyük bir servet sahibi olacağını gösterir. Sofraya oturmak veya sofrada oturduğunu görmek rüyayı gören kişinin aşk veya iş hayatında dürüst ve iyi huylu insanlar ile bir araya geleceğine yorulur. Rüyada sofrada yemek yemek birilerinin vesile olmasıyla hayallerine beklediğinden daha kısa zamanda ve daha kolay bir şekilde ulaşacağına alamet ederken bazı rüya yorumcuları ise eline toplu miktarda para geçeceğine rivayet etmişlerdir. Sofraya oturmuş birilerini görmek rüyayı gören insanın sevdikleriyle bir araya gelmesine ve hasret gidermeye, onlarla huzur ve mutlu günlere işaret eder.  Sofra bezi görmek, sofra örtüsü uzun süreli bir  yolculuk yapmak ve rahat etmek anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sofra Görmek” için 2 yanıt

Uzun suredir gormedigim kuzenim aradi ve kizi ruyasinda beni gormus. Ben ruyayi goren kizin dayisindan kurumsal yatay gecis icin yardim istemistim. Onunla ilgili diye dusundum ama bilemiyorum.
Misafirleri varmis ve sofra koymuslar. Bek de ordaymisim ve sofra bezini sanki. pecete boler gibi duzgunce ikiye bolup sifrayi iki sofraya cikarmisim ve bi sofra yetmez demsiim. Kiz da yeni almistik bu sofrayi diyemedim bile demis ruysinda. 33, Kadın, Evli, Çalışıyor

Zeynep merhaba,
Çok büyük ihtimalle sana verdiğimiz cevap mail adresine ulaşmayacak. Çünkü verdiğin mail adresi çok ilginç.
Rüyalar görene göre yorumlanır ancak bazı durumlarda görülen kişi hakkında da bilgi verebilir. Kuzeninizin kızının rüyası onların sevineceği, mutlu olacağı bir olayın bir sebeple bir aksama ya da gecikmeye uğrayacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir