Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Sofra Kurduğunu Görmek

Rüyada sofra kurmak neye delalet eder?

Rüyamda hamileyim eski yaşadığım evde doğum yapacakmışım. Ağebeyim babam kız kardeşim gelecekmiş. Ağabeyimi görüyorum bahçe duvarının üstünden konuşarak geliyor. Doğum sancısı çekmiyorum ama kanama başlamış. İç çamaşırıma bakıyorum ped varmış. Kan olmuş birazda iç çamaşırıma geçmiş. Buzdolabının kapağını kan olmuş silmeye başlıyorum. Sonra onlara sofra kuruyorum yemek ısıtıyor ekmek kesiyorum.

Çamaşır makinenin üstünde tek gözlü ocak var. Bulgur pilavı ısıtıyorum. Alırken de kazayla çok az yere döküyorum. Doğum yapmadan uyandım. Şimdiden çok teşekkür ederim iyi günler dilerim. 35, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Rüyada sofra kurduğunu görmek yorumu

Değerli okurum, rüyada eski yaşadığın evi görmüş olmanız aslında eskiye olan özleminizi temsil etmektedir. Hamile olduğunu görmek rüyayı gören kişi için önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğini daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanın daha yararlı olacağını belirtir. Rüyada kanama görmek genel olarak ölüm korkusu taşımak işareti olup, oldukça stresli, gergin günler geçirdiğinizi simgeler. Lütfen detaylı açıklama için kanama rüya yorumu sayfasını inceleyin. Rüyada kan görmek sert çatışmaları, aile bağlarını, hamileliği simgeler. Yaşamınızda olacak patlamaları, geçmiş eylemleri ve tartışmalı ortamları ifade eder. Aynı zamanda alınacak bir hamilelik haberini işaret edebilir. Buzdolabının kapağına bulaşmış kanı silmeniz ise bu çatışmaları önlemek için sarf ettiğiniz çabayı temsil eder.

Rüyada sofra kurduğunu görmek rüya sahinin adet, gelenek ve göreneklerine bağlı ve güçlü aile bağlarına sahip biri olduğunu simgeler ya da kişinin aile sıcaklığına olan özlemini temsil eder. Rüyada bulgur pilavı görmek fırsatlar ve kapılar açılıyor demektir. Kendi hedeflerine ulaşmak için doğru yolda olduğunuzu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir