Rüyada Soğan Görmek

Rüyada soğan görmek neye delalet eder?

Rüyada soğan görmekRüyamda komşunun evindeydik, çocuklarımla kız kardeşi ve ailesi de vardı, ben ve komşum haricinde herkes yemek yedi, evlerinde otururken soğan doğradım, bir ses geldi uzakta bir yerde kaza gibi bir şey olmuş onu gördük.

Rüyada soğan görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada soğan görmek rüya tabirlerin iyiye rivayet etmez ve rüyayı gören kişinin üzüleceği, sıkıntılı  bir durumun olduğuna işaret eder. Rüyada soğan soyduğunu görmek ise iyidir ve meydana gelecek bazı sevindirici olaylar sonucu bu sıkıntıların yakında biteceğine işarettir. Soğan kabuğu görmek kişinin önünde duran meselenin aslında sandığı kadar önemli bir sıkıntı olmadığını, gelip geçici, çözülmesi kolay sıradan bir sıkıntı olduğunu anlatır.

Soğan yemek kişinin bilerek ve isteyerek yaptığı bir iş yada girdiği bir iş sonucu üzüntü yaşamasına, başarısızlığa ya da büyük bir hayal kırıklığına yorulur. Rüyada soğan doğradığını görmek rüya sahibi insanın şu anda yaşamakta olduğu bir sıkıntısını küçük parçalara ayırıp, onları birer birer çözeceğine delalet eder.

Rüyada yeşil soğan görmek ağlamak, gözyaşı dökmek, sevinç gözyaşı anlamlarını simgeler. Taze soğan görmek aynı zamanda ayrılık acısını, gözyaşı dökmeye işaret edebilir. Soğan yeşil soğan yediğini görmek sevinç gözyaşlarını işaret eder. Rüyada kuru soğan, kırmızı soğan, baş soğan, yemeklik soğan görmek aynı manaya gelmektedir. Rüyada frenk soğanı görmek veya yemek rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlarla iyi geçindiğine, uyumlu olduğuna işaret eder.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir