Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Söğüt Görmek

Rüyada söğüt görmek neye işaret eder?

Rüyamda söğüt ağacı gördüm. Hayırlı akşamlar, ben 23 yaşında bekar bir kızım, İstanbul’da oturuyorum, rüyamda köyümde imişim, küs olduğumuz komşumuzla amcamın evinin arasında bir söğüt ağacı vardı, vardı diyorum çünkü kesildi, rüyamda o söğüt ağacının yanındaymışım, yapraklarını dökmüş ve ağaca asılı ve yerde olmak üzere kadın ve erkek ayakkabıları görüyorum.

Ayakkabıların bazısının eşi ağacın dibinde bazısı asılı ve bunları buraya küs olduğumuz komşumuzdan köpekler taşımıştır diyorum ağaçta olan ayakkabılarla yerde olanları eşleştiriyorum ve tekrar asıyorum içlerinden bir tanesini giyiyorum giydiğim ev ayakkabısı ve üzerine çorap geçirilmiş şimdiden teşekkürler.

Rüyada söğüt görmek yorumu

Rüyanız önemli mesajlar veren değerli bir rüyadır. Rüyada söğüt ağacı görmek, arkadaş veya ortak seçiminde dikkatli olmanız gerektiğini, kendinize doğru arkadaş seçmediğiniz takdirde sizin veya ailenizin bundan zarar görebileceğine işaret eder.

“Rüyada Söğüt Görmek” için 2 yanıt

Rüyada söğüt ağacı dikmek neye işaret eder
Rüyamda üç dallı söğüt ağacı dikiyorum, bu benim kafamı çok kurcaladı, ne olur yardım edin, anlamı nedir bunun. Rüyada söğüt ağacı diktiğini görmek neye işarettir?, ağacın üç dallı olması iyi midir? kötü müdür?

Rüyada üç rakamı üçleme sembolüdür. Yani
Bugün, geçmiş ve gelecek
ya da
baba, anne ve çocuk gibi. Bu konuda üç rüya tabiri sayfası ilgini çekebilir.
Rüyada söğüt ağacı, arkadaş veya ortak seçiminde dikkatli olmanız gerektiğini ,kendinize doğru arkadaş seçmeniz lazım olduğunu aksi halde sizin veya ailenizin bundan size zarar görebileceğine işaret eder.
Bu bilgiler ışığında rüyanın mesajını kendiniz tespit edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir