Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Şok Görmek

Rüyada şok görmek ne demek?

Merhabalar, rüyamda annemle karşılıklı oturmuş muhabbet ediyorduk, birden korku ve endişe dolu bir hal aldı, anlayacağınız şoka girdi. “Ne oldu” diye sorduğumda bir süre cevap veremedi, sonrasında “olağanüstü bir şey oldu” dedi, “ne oldu” diye defalarca sordum ama çok şaşkında, sonra ben ona “ne olursa olsun sana bir şey olmadı ise önemi yok boş ver” dedim ve korku içinde uyandım.

Çok etkilendiğim için size yazıyorum ve yorumlarınızı rica ediyorum. Modern rüya tabiri konusunda ilgili ve meraklı biri olarak böyle bir site kurduğunuz için teşekkür ederim ayrıca. Bekarım, özel sektörde lojistik üzerine çalışıyorum. ruh halim biraz kararsız ve düşünceli.

Rüyada annenin şoka girdiğini görmek yorumu

Metin selam, gördüğün rüyanın ana teması annenizi görmeniz, konuşmanız ve ona olanlardır. Lütfen ilk önce rüyada anneyi görmek sayfasını okuyun.

Rüyada şok görmek, şok olmak, şok yaşamak veya şoka girmek rüyayı gören kişinin güncel yaşamında ani bir değişiklik veya yenilikler olacağını ve kişinin bunların bir an önce farkına varması gerektiğini simgeler. Rüyada şoka girmiş birini görmek, şok olmuş, şok yaşamış birini görmek, hayatta her türlü şeye karşı hazırlıklı olmak gerektiğini aksi takdirde rüyada görülen kişi gibi zor anlar yaşanabileceğini temsil eder.

“Rüyada Şok Görmek” için 3 yanıt

Rüyada dili tutulmak
Rüyada evime hırsız girmişti. Ben eşime seslenip silahımı vermesini istedim ancak eşim vermiyordu. Ayrıca rüyamda dilim de tutulmuştu konuşamıyordum. Acaba bu neye işarettir?

Polat selam. Rüyada evine hırsız girmesi bazı sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerine ulaşacağına delalet eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar ve dilinin tutulması ise yakın zamanda yaşamında seni çok şaşırtacak, heyecanladıracak bazı yenilikler meydana geleceğini temsil etmektedir.

Hocam selam.
Bugun cok degisik ruya gördüm.ozet geçicem.oncelik anlamdirmak icin bilgi geçicem Benim yengemin kiz kardeşi yaşıtım ama arkadasiz. Kiz arkadasimla 6 yila yakin birlikteyim ve evlenmek istiyoruz fakat ev istiyoruz ve cok zorlaniyoruz. Abimin yerinde calisiyorum fakat abim biraz cimridir fakat iyi biri. Yardımı olur belki yorumlamada karakteristik olarakta sessiz sakin herseye he diyen kimse üzülmesin diye çabalayan biriyim. Simdi ruyamda yengemin kiz kardeşiyle avmye gidiyorum avmye gidince bir odaya giriyorum ve bir anda kiz arkadasim ve akrabasını görüyorum ben hemen cikiyorum ayri oda gibi yere kaçıyorum. Ve hemen kiz arkadasima yaziyorum diyorum ben cevahire geçiyorum yengemin kiz kardeşiyle diye haberi olsun diye cunku haber vermeyi unutmusum. Sonra o kactigim odaya geliyor ve tartışıyoruz neden haber vermedin gibisinden. Sonra odaya bir anda enistem babam akrabalarim geliyor ve hepsinin kafasi güzel. Sonra bir anda eniştem yatağın altına giriyor sisenin icine girmiş diyorum kalıbına sigmiyor alkolluler o yuzden onu hemen cikarmaya calisiyorum uğraşırken cam.yok oluyor ve bir anda hemen agzi bagli musambada insan silueti cikiyor cirpiniyor. Hemen cozup kurtarıyorum. Diyorum herkese babam kiz arkadasim dahil soktayim bakin kurtardim. Bu arada kimsede yardim etmedi. Sonra evi geziyorum herkesin kafası güzel. Bir oda gibi yere giriyorum yine evde kovanın icinde balık gibi birsey var ilginctir. Oyle uyaniyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir