Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sokağa Çıkma Yasağı Görmek

Rüyada sokağa çıkma yasağı ne demek?

Rüyamda askerlerden bazılarının Hatay ve Güneydoğuyu başka ülkelere satmaya çalıştığı ortaya çıkıyor ve vatana ihanet ettikleri anlaşılıyor, bundan dolayı tüm askerler çağrılıyor ve sokağa çıkma yasağı getiriliyor.

Topluca gökyüzünde askeri helikopterlerin döndüklerini görüyorum. Köpeğimi nasıl sokağa çıkaracağımı diye düşünürken onu görünmez yapıyorum fakat kaybediyorum, bulamıyorum. Çok etkilendim.

Rüyada sokağa çıkma yasağı görmek tabiri

Çiğdem merhaba, gördüğün rüya son zamanlarda ülkede yaşanan olayların yansımasına benziyor, o durumda bu rüyada bir mesaj beklenemez, birinci tür rüya olarak kabul edilir ve günlük olayların uykudaki yansıması olarak kabul edilir.

Bu rüya değerli bir rüya olarak ele alınırsa o aman ana unsurlar askerlerin vatana ihanet ettiğini görmek, sokağa çıkma yasağı görmek, askeri helikopter olarak ele alınabilir. Rüyada bazı askerlerin vatana ihanet etmesi aslında sizin günlük yaşamda dikkatli olmanızı gerektiren bir durum olduğuna rivayet edilir, bakınız rüyada ihanet görmek sayfası.

Rüyada sokağa çıkma yasağı görmek rüyayı gören insanın reel yaşamında yaşamın bazı alanlarında kendini kısıtlanmış hissettiğini, kuralların daha esnek olmasını beklediğini, fikirlerini daha açık ifade etmek istediğini temsil eder. Rüyada dönen askeri helikopterler ise sizin hırsınızı ve başarı azminizi temsil etmekte, sonunda başarıya kavuşacağınızı göstermektedir, bakınız rüyada helikopter görmek sayfası.

“Rüyada Sokağa Çıkma Yasağı Görmek” için bir yanıt

Rüyamda yaşadığim yere tanklar geliyordu çarsid bazi insanlar disari çikti babamda ben de çıkıyım dedi ama ben izin vermedim.Sonra annem ekmek almak icin beni disariya gondermek istedi ama ben cikmak istemiyordum cok korkuyodum annemde bise olmaz diyordu sonra asagi indim bazi adamlarin yollara tas attigini gördum bana gelmesin diye eve hizlica ciktim sonra eve tanimadigimiz bi adam geldi bize ihtiyaclarimizi sordu bende ekmek almaya bile gidemuyoruz dedim sen buraya nasil geldin dedim oda komsunun camindan gizlice geldim dedi ve gitti.bizde gizlice kapinin camindan olup biteni izliyorduk sonra bizim izlediğimizi fark ettiler bizde hemen uyomus taklidi yaptik ama iceri birisi geldi ve babamin yanina geldi sonrada uyandim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir