Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sokak Görmek

Rüyada sokak görmek neye işarettir?

Ben Merve. Ablamların oturduğu sokakta, eski sevgilim oturuyor. Annesi ve ablasıyla tanıştım. Aramız çok iyi idi. Birkaç büyük sorun çıktı ve ayrıldık. Gelelim rüyaya;

Rüyanda ablamların sokağına gitmiştim. Annesi ise cama çıkmıştı, bağırıyordu, istemiyordu beni. “Gelme buraya” diyordu. Sevgilim ise oda sanki istemiyordu ve yüzüme kapattı perdeyi. Ablası sanki sokakta yanımda gibiydi ama ne niyetle oradaydı bilmiyorum. Bir taraftan da rüyada onu gördüğüm için seviniyordum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kimden: merve
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Anahtar kelimeler: aşk, umutsuzluk, sevinç

Rüyada sokak görmek yorumu

Merve selam, gördüğün rüya tam bir eski sevgili rüyası olup bu konuda detaylı bilgiyi eski sevgili sayfasında bulabilirsin.

Rüyada sokak görmek kişinin önünde sınırlı seçenekler olduğunu göstermektedir. Rüyada sokağa çıkmak ise rüya sahibinin karşısında sınırlı tercihlerden birini seçmekte zorlandığını gösterir, yeni arayışlarda olduğunu simgeler. Rüyada ara sokakta yürümek, sokakta yürüdüğünü görmek, bir çıkmaz içine düşmüş olduğunuzu veya ününüzün / prestijinizin tehlikede olduğunu işaret eder

“Rüyada Sokak Görmek” için 2 yanıt

rüyada işiltılı bir sokakta yani gelinlikler satan bir sokakta geziniyordum yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Özlem

Rüyanız reel hayatınızda mutluluk, pozitif, güzel gelişmeleri işaret ederken, bu gelişmeler sonucu murada ereceğinizi simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir