Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Sokak Kedisi Görmek

Rüyada sokak kedisi görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir sokak kedisi bana musallat oldu. Rüyamda evimizde olan kedi bana musallat oluyordu.(gerçek hayatta evimizde kedi, köpek yoktur, istenmezdi) Pek ev kedisine de benzemiyordu daha çok sokaklarda yasayan korku filmlerinde görülen türden bir kediydi.

Normalde ailemle yaşamıyorum ama rüyamda ailemde vardı ve kedi sürekli bana özellikle de başıma yapışmış bir halde duruyordu. Kendimi ondan kurtaramıyor idim, başımın bir sağında bir solunda, sonrada ayaklarıma yapışmış bir haldeydi. Bir ara kendimi ondan kurtardım, gidip dışarı uzak bir yere bıraktık ama bir şekilde gelip beni buldu ve üstüme yapışıyordu yine. Biraz uğraşıp bir şeyler oluyor ve ondan kurtuluyorum.

Sonra babam bu sefer bir başka kedi getiriyor eve, ona “bunu niye getirdin” derken o kedide abime musallat oluyor bu sefer ve ondan kurtulabilmek için caba harcıyoruz o da bıraktığımız yerden geri geliyor. En sonunda abime “abi bir kutuya ya da torbaya koyup denize atalım” diyorum “oradan gelemez” diyorum. İyi bir fikir gibi geliyor, bana ondan kurtulmuşuz hissine kapılıyorum sonrada uyandım. Teşekkür ederim şimdiden.

Kimden: maritimus,
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız: 27, meslegim eczaciyim
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: uzgun, yalnız, kendi başına toparlanmaya calışan
Anahtar kelimeler: kedilerden korkmak

Rüyamda sokak kedisi görmek yorumu

Rüyada sokak kedisi görmek , sokaklarda yaşayan kedi, gerçek yaşamda evinizde sıkıldığınızı, kendinizi dışarı atmak istediğinizi ifade eder. Kedinin musallat olması, istemediğini halde sürekli peşinden gelmesi, kedinin sizden ayrılmaması, talihsizlik ve kötü şansın peşinizi bırakmadığını ya da sizi öyle düşündüğünüzü gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Kediyi suya atma düşünceniz ve bu fikir ile rahatladığınızı görmüş olmanız sizin için bir uyarıdır. Su arınmadır, yani arınarak, üzerinizdeki negatif enerjiden kurtulacaksınız, talihsizlik, şanssızlık düşüncelerinden uzaklaşacaksınız. Bunun bilinç altındaki düşüncesi dahi kendinizi iyi hissetmenize yetmiş.

“Rüyada Sokak Kedisi Görmek” için 6 yanıt

Rüyada sokak kedisi kovalamak
20 yaşındayım. Rüyamda yatağımda sokak kedisi gördüm, onları kovaladım, pencerenin kenarına gitti, dışarıdaki ağaca uçarak kondu, pencereden ona baktım, birden tekrar atladı ama uçuyordu, pencerenin kenarına kondu. ne anlama gelir ?

Yağmur selam, Gördüğünüz rüya hayırlı bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda sizi çekemeyen, kıskanan birinin bir gelişme sonucu ya da sizin tarafınızdan uzaklaştırıldığını, size zarar veremeyeceğini simgelemektedir.

Mert selam, gördüğünüz rüya güçlü ön seziye sahip olduğunuzu ve güçlü ön sezilerinin size yakınınızda bilmediğiniz, anlayamadığınız bir tehlikenin olduğunu söylemektedir.

Yine dün gece gördüğüm ama detayını hatırlayamadığım bir rüya da şöyleydi. Polis lojmanlarında oturan aile dostumuz birilerinin evindeydim. Gerçek hayatta baktığımız bir sokak kedisini falan gördüm, ama detayını hatırlamıyorum.
Gerçek hayattaki ruh halimi sorarsanız, Polis okullarının kapatılacağı söylentisi dolayısıyla meslek seçimine yönelik olarak kararsız bir ruh haline sahibim.
Bu rüyamı yorumlarsanız, size minnettar kalacağım. Şimdiden teşekkür eder saygılar sunarım.

Metin merhaba,
Gördüğün rüya aynen sokak kedisi rüya tabirinde anlatıldığı gibi sıkıldığını, kendini dışarı atmak, kafandaki bazı endişeleri atmak, huzura kavuşmak istediğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir