Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Sokak Sesi Duymak

Rüyada sokak sesi duymak ne demek?

Merhabalar, ben bu gece rüyamda ilişkim olmayan sevdiğim adamı gördüm. Rüyada ben yatağımda uyuyorum kapı çalınıyor ve ben kapıyı açmak için kalkıyorum, üzerimde beyaz gecelik var, kapı gözlemesinden bakıyorum, sevdiğim adamda kapı gözlemesinden bakıyor aynen gözlerimiz neredeyse değecek ama öyle açmış ki gözleri korku içinde “kim o” diyorum, sonra kapıyı açıyorum “bu saatte neden geldin” diyorum ama sesim hiç çıkmıyor, görüşmek istediğini söylüyor ve onu davet ediyorum ama sesim çıkmıyor ve oda kayboluyor.

Ardından korku içinde yatağıma gidecekken bir odamdan sokak sesi duyuyorum, odaya bakıyorum, duvar yok duvar yerine perde örtülü ve oradan da bana bakıyor, ben korku içinde birilerini arıyorum sonrasını hatırlamıyorum, bu rüya neye delalet eder hocam. asi, 28, Kadın, Bekar, Çalışıyor, mutsuz

Rüyada sokak sesi duymak tabiri

Merhaba, gördüğünüz rüya gerçek hayatında mutlu olmayı bilen, kendisiyle barışık bir kişi olduğunuzu ancak kafanızı karıştıran bir durum sebebiyle bu özelliklerinde bir olumsuz durum yaşadığını, sıkıntılı bir dönem geçirdiğini ifade etmektedir.

Rüyada uyuduğunu görmek sevdiğiniz insanlarla mutlu, güzel bir hayat geçirmek anlamına gelir. Rüyada kapı sesi duymak, gerçek yaşamınızda size sunulan fırsatların farkında olmadığınızı simgeler, hayatınızda yeni bir aşamaya girmek üzere olduğunuzu ancak gerekli adımı atmak için son bir adım atmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada kapı açmak, kapı açtığını görmek, yaşamınızı oldukça etkileyecek, sizin için çok önemli bir konuda bir adım atmak, karar vermek ya da çalışmaya başlamak üzere olduğunuzu ve bunun gerginliği ile birlikte tatlı bir heyecanını duyduğunuzu simgeler. Rüyada beyaz gecelik giymek, aydınlık günlere, ferahlık ve huzura işaret eder, bekarlar için hayırlı evlilik habercisi de olabilir.

Rüyanızda duyduğunuz sokak sesi aslında reel yaşamınızda içinizdeki iyi ve kötü yanların çatışmasını simgelemekte ve şu anda kötü yönün ağır bastığını, sizi korku ve endişelere sevk ettiğini temsil etmektedir.

“Rüyada Sokak Sesi Duymak” için bir yanıt

Rüyada sokak düğünü görmek
Ben 21 yaşındayım ve bekarım. Rüyamda evimizin ara sokağında düğün olmaktaydı. Düğün sahibi bizdik, fakat kimin evlendiğini bilmiyorum. Bende evimizde o düğün için hazırlanıyorum, fakat düğüne gittiğimde gelin ve damat yoktu, bütün akrabalarımız oradaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir