Rüyada Sokakta Kavga Görmek

Rüyada sokakta kavga görmek neye işaret eder?

Ben 24 yaşında, bekar ve askerden yeni gelmiş bir inşaat mühendisiyim. Daha önceden çok güzel bir işim vardı fakat askerden gelmem 3 ayı geçmesine rağmen daha iş bulamadım. Geçenlerde ablam ile bir kuzenim tartıştı ve küstüler. Rüyamda bir evdeyim ve ev beniz evim değil, oldukça büyük ve duvarları beyaz içerisinde uzun holler olan bir ev. İçeride otururken birden ablamın bağırışını duyuyorum ve holden geçerek bir odanın beyaz kapısını açıyorum ablamın küs olduğu kuzenim ve ablası oturuyor ve ses oradan gelmiyor.

Ardından kapıyı kapatıyorum ve evin kapısına koşuyorum ablam ağlayarak geliyor ve sokakta bir adamla kavga ettiğini söylüyor. Babam ve dayım hemen koşuyorlar, benimde sol arka cebimde açık bir şekilde çakı duruyor ve yinede sağ ön cebime beyaz saplı bir meyve bıçağı koyuyorum, evin kapısını açınca ayakkabımı arıyorum fakat bulamıyorum, ayaklarım çıplak ve temiz olarak görüyorum.

Ev giriş katında bulunuyor ve evin kapısı ile apartman kapısı karşılıklı duruyor sadece 5 6 basamak ve ufak bir sahanlık var. Acele ederek ayağıma giyecek bir şeyler arıyorum ve pembe naylondan bir bayan terliğini ayağıma geçiriyorum fakat ufak geliyor. Bende acele ediyorum ama babam ve dayım çoktan gitmiş oluyorlar. Ben aceleyle apartmanın kapısına koşuyorum ve kapıyı açıp koşacağım sırada montum kapının açma yerine takılıyor ve ben orada takılıyorum, kendimi kurtarmaya çalışıyorum ve montumu çekiştiriyorum en sonunda montum yırtılsın diye asılıyorum.

Bu arada apartmanın bahçesini görüyorum bahçeyle sokağa çıkan kapı arasında yaklaşık 50 m var ve bahçe yemyeşil çimlerle kaplı, oldukça güzel üzerinde sadece insanların yürümesi için bir yol var ve bahçede kimse yok, sokağa çıkan kapıda üzeri kemerli ve demir bir kapı. Tam kendimi kurtaracağım zaman sokaktaki kavgada sarı sort giymiş bir adam bıçaklanmış ve 3 4 kişi tarafından taşınıyor ama ben kavgaya yetişemiyorum ve orada kalıyorum. Böylede uyandım. Normalde kendim yorumlamaya çalışırdım fakat çok karışık geldi ve işin içinden çıkamadım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada sokakta kavga görmek neye işaret eder?

Rüyanız, iç dünyanızda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığınızı ifade etmektedir. İç muhasebenizi tamamlayıp gerçek yaşama hemen dönmeli, kendinizi işinize ve güncel yaşama vermelisiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kavga görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir