Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sokakta Kavga Görmek

Rüyada sokakta kavga görmek neye işaret eder?

Ben 24 yaşında, bekar ve askerden yeni gelmiş bir inşaat mühendisiyim. Daha önceden çok güzel bir işim vardı fakat askerden gelmem 3 ayı geçmesine rağmen daha iş bulamadım. Geçenlerde ablam ile bir kuzenim tartıştı ve küstüler. Rüyamda bir evdeyim ve ev beniz evim değil, oldukça büyük ve duvarları beyaz içerisinde uzun holler olan bir ev. İçeride otururken birden ablamın bağırışını duyuyorum ve holden geçerek bir odanın beyaz kapısını açıyorum ablamın küs olduğu kuzenim ve ablası oturuyor ve ses oradan gelmiyor.

Ardından kapıyı kapatıyorum ve evin kapısına koşuyorum ablam ağlayarak geliyor ve sokakta bir adamla kavga ettiğini söylüyor. Babam ve dayım hemen koşuyorlar, benimde sol arka cebimde açık bir şekilde çakı duruyor ve yinede sağ ön cebime beyaz saplı bir meyve bıçağı koyuyorum, evin kapısını açınca ayakkabımı arıyorum fakat bulamıyorum, ayaklarım çıplak ve temiz olarak görüyorum.

Ev giriş katında bulunuyor ve evin kapısı ile apartman kapısı karşılıklı duruyor sadece 5 6 basamak ve ufak bir sahanlık var. Acele ederek ayağıma giyecek bir şeyler arıyorum ve pembe naylondan bir bayan terliğini ayağıma geçiriyorum fakat ufak geliyor. Bende acele ediyorum ama babam ve dayım çoktan gitmiş oluyorlar. Ben aceleyle apartmanın kapısına koşuyorum ve kapıyı açıp koşacağım sırada montum kapının açma yerine takılıyor ve ben orada takılıyorum, kendimi kurtarmaya çalışıyorum ve montumu çekiştiriyorum en sonunda montum yırtılsın diye asılıyorum.

Bu arada apartmanın bahçesini görüyorum bahçeyle sokağa çıkan kapı arasında yaklaşık 50 m var ve bahçe yemyeşil çimlerle kaplı, oldukça güzel üzerinde sadece insanların yürümesi için bir yol var ve bahçede kimse yok, sokağa çıkan kapıda üzeri kemerli ve demir bir kapı. Tam kendimi kurtaracağım zaman sokaktaki kavgada sarı sort giymiş bir adam bıçaklanmış ve 3 4 kişi tarafından taşınıyor ama ben kavgaya yetişemiyorum ve orada kalıyorum. Böylede uyandım. Normalde kendim yorumlamaya çalışırdım fakat çok karışık geldi ve işin içinden çıkamadım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada sokakta kavga görmek neye işaret eder?

Rüyanız, iç dünyanızda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığınızı ifade etmektedir. İç muhasebenizi tamamlayıp gerçek yaşama hemen dönmeli, kendinizi işinize ve güncel yaşama vermelisiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kavga görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sokakta Kavga Görmek” için 2 yanıt

Rüyada herkesle kavga ettiğini görmek neye işarettir
Rüyamla ilgili ayrıntıları hatırlamıyorum ama bana çok ilginç gelen bir şey vardı onun anlamını merak ettim. Rüyamda ki hiç kimseyi tanımıyordum. Yani annem, babam bile başka biriydi. Bir kişiyi dahi daha önce görmedim. Annem, babam, en yakın arkadaşım, evliydim birde rüyamda karımda dahil olmak üzere tanımadığım insanlardı. Ayrıca rüyamda herkesle kavga ediyordum. Sürekli bir sorun sıkıntı vardı. Yorumunuz için teşekkür ederim.
Takma isim : Doby
Yaşınız : 30
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Öğretmen
Ruh haliniz : Gergin

Bu çok değişik ve değerli rüyayı paylaştığınız için teşekkür ederim. Gördüklerinizi aslında iç dünyanızın bire bir yansıması olup, adeta bir iç kaos yaşadığınızı, bir kimlik bunalım içinde ne olduğunu, kim olduğunu, ne istediğini bilemez bir halde olduğunuzu göstermektedir. Bu tür rüyalar genellikle çok büyük endişe ya da hayal kırıklığı yaşayan insanlarda görülmektedir.
Rüyada evli olduğunuzu görmüş olmanız aslında önemli bir gelişim içinde olduğunuzu göstermekte ancak rüyada herkesle kavga etmek bu gelişimin henüz tamamlanmaması, istediğiniz seviyeye gelememek yüzünden iç dünyanızda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir