Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Sol Elinin Olmadığını Görmek

Rüyada sol elinin olmadığını görmek ne demektir?

İyi günler, rüyamda sol elimin olmadığını gördüm, lütfen anlatın neye işaret eder?. Rüyamın devamında sol elimin yeniden çıktıgını gördüm. Kaç gündür çok huzursuzum, rüyayı gördüğümde de çok endişeliydim, rüyamda elimin olmadığını görünce dehşete kapılmıştım, cevabınızı bekliyorum lütfen. Gönderen Mehmet. Rüyanın unsurları : sol el, elinin olmadığını görmek.

Rüyada sol elinin olmadığını görmek yorumu

Mehmet Merhaba, bu muhteşem rüyayı bize gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Rüyanız gerçekten inanılmaz güzel olup, böylesine mantıklı, hoş, kıymetli rüya maalesef çok az gelmektedir. Eski sevgiliyi görme rüyalarından gına gelmişti.

Rüyada Sol el, sol elini görmek, hikmet bilmek, iyilikseverlik ve iyi seylere layik olmayı temsil eder.

Rüyanızda sol elinizin olmadığını görmeniz, yaşamınızda meydana gelen bir durum, bir olay, eylem ya da davranışınız yüzünden hikmet bilmek, iyilikseverlik ve iyi seylere layik olmak özelliklerini kaybettiğini simgelerken sol elinizin yeniden çıkması durumun tekrar normale döndüğünü işaret etmektedir.

Rüyanız çok değerli, lütfen rüyalarınızın sesine önem verin.

“Rüyada Sol Elinin Olmadığını Görmek” için 4 yanıt

Merhaba rüyamda babamı gördüm ve sol elinden 1 parmagı kalmıstı sarılıydı eli ne anlama gelıyor

Mrb annem ruyasinda gormus beni bir elimin olmadigini ve kendisi buna cok uzulup agladigini soradan o elimin tekrar ciktigini gormus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir