Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Solucan Görmek

Rüyada solucan görmek neye delalet eder?

Rüyamda köydeki evimizdeki eşyaların içine solucanlar dolmuş. Rüyada köydeki evimizdeyim, ölmüş babam ve ailemden bazıları yanımda, ev inşaat halinde, bir odanın tavanımda küçük bir kısmı açık, oradan yağmur suyu evi ıslatmış, evde eşyalar var, çoğu çürümüş, her yer kirli.

Ben o kirli, çamurlu, çürümüş eşya ve çamaşırları evden çıkartıp bahçede ateş yakıyorum, ne kadar eski şey varsa yakıyor ama solucan olanları ayrı koyuyorum, solucanlar kaçsın yanmasın diye, arada solucanlı eşya ateşe attım mı hatırlamıyorum, solucanlar irili ufaklı kahve rengi bildiğimiz toprak solucanı idi. Rüyamı benim için yorumlarsanız çok sevinirim teşekkür ederim.

Rüyada solucan görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada solucan görmek etrafınızda sizi sevmeyen, kötülüğünüzü isteyen insanların olduğuna işaret eder. Rüyada solucan yakalamak, solucan yakaladığını görmek sizi sevmeyen, sizin iyiliğinizi istemeyen insanlar hakkında dahi iyi şeyler düşündüğünüzü işaret eder. Solucan öldürmek, öldürdüğünü görmek güçlü olmak, düşmanlarınızın üstesinden geleceksiniz size zarar veremeyecekler olarak yorumlanır. Midesinde ya da bağırsaklarında solucan olduğunu görmek stres, can sıkıntısı içinde olduğunuzu ifade eder. Vücudundan solucan çıkması, üzerinizdeki stresi atacağınızı, rahata ereceğinizi simgeler. Rüyada halka solucan görmek, bir hastalık belirtisi olabilir.

“Rüyada Solucan Görmek” için 4 yanıt

Rüyada bacağına yapışmış solucan görmek
Rüyamda bacağımda solucanlar yapışık haldeydi. İlk başta solucan olduklarını anlamadım, daha sonra silkeledim ve yere düştü bir kaçı. Yere düşenler sürüne sürüne gittiler. Diğerlerini bacağımdan nasıl çıkaracağımı düşünüyordum, korkuyordum. 21, Kadın, Bekar, Ev hanımı, Sıradan

Rüyada bacağına yapışık solucanlar görmek etrafınızda dost olmadıkları halde dostunuz gibi görünen ve sizi bırakmayan birileri olduğunu gösterirken silkeleyerek bir kaç tanesinin düşmesi bu insanlardan bir kaç tanesinden kurtulduğunuzu ancak hala bir kaç kişi daha kaldığını simgelemektedir.

Rüyamda parmaklarım da kahverengi solucanlar vardı. Parmaklarıma dolanmışlardı onları öldürmeye çalışıyordum ama parmaklarımdan koparmaya çalışırken canım acıyordu. Annem yanımdaydı anneme canım acıyor diyordum. Annemde bana acıyarak bakıyordu. Bu şekilde karşı komşunun evinden çıkıp kendi evimize geldik. Parmaklarımdaki solucanlar artık yoktu. Sevindim artık onlardan kurtulmuştum.
Evimizin salonunda koltuğumuzda oturduk. Yalnız orta parmağımda dip kısmında parmağın boğumuna kadar siyahlık olmuştu ve ortası delinmişti. Ancak kan yoktu. Anneme “bu yarada geçer” dedim. Salondaki koltuğun altında da örümcek vardı Örümceği öldürmedik ama kendi kendime artık temizlik yapalım dedim. Saygılarımla.Ruh halim;korkmuş ve kafası karışık.

Rüyamda duşa sol bacağımdan dizimin yanında kocaman bir siğil ve içi hep şişti onu sıkmaya başladım ve üç tane ard arda solucan a benzeyen küçük parmağım kadar bişey çıktı ama canlı değildi etten di ve onları çıkardıkça rahatladım bacağımın Şişede inmeye başladı.çok etkilendim bu rüyadan yorumlayabilirseniz çok mutlu olcam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir