Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Solucan Öldürmek

Rüyada Solucan Öldürmek Neye Çıkar?

Rüyamda hava limanında bekliyorum fakat beklediğim uçak gelmiyor, öfkeden çıldırıyorum, Havaalanında bir kadın bana “bekleyin biraz, uçak saat sekiz buçukta gelecek” diyor ve bende beklemeye başlıyorum. Uçağı beklerken oturduğum koltuğun alt kısmında bir solucan görüyorum ve içimden “hayret bir şey, burada solucanın ne işi var” diyorum, arkasından solucanı ayağımla ezip öldürerek koltuğun alt kısmına iteliyorum.

Aynı gece gördüğüm ikinci rüyada ise büyük bir balık tutuyordum. Üçüncü rüyamda bir türbede mum yakıyordum. Dördüncü ve son rüyamda bir mağaradan çıkarak yeşilliklerin arasında atv sürüyorum, arkasından yine bir eşeğin sırtında kızımla beraber dörtnala koşturuyorum. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim, elinize dilinize sağlık. 51 yaşında, Kadın, Evliyim, Emekliyim, endişeliyim.

Rüyada Solucan Öldürdüğünü Görmek Yorumu

Rüyada hava alanında beklemek rüyayı gören insanın özgürlük, yüksek idealler, hırs, arzu ve umutlarınız konusunda bir gecikme ya da erteleme yaşadığınızı göstermektedir. Rüyada solucan öldürmek rüyayı gören kişinin bazı gelişmeler sonucu güçlü olacağına, düşmanlarının üstesinden geleceğine ve onların size zarar veremeyeceklerine yorumlanır.

Rüyada balık tutmak rüya sahibi insanın kişiliğinin tam anlamıyla geliştiğini, kendini iyi tanıdığını, hayatta ne istediğinden emin olduğunu ve mükemmele ulaşma yolunda ilerlediğini, güzel bir iç huzura sahip olup bu huzuru çevresiyle paylaştığını, etrafına huzur ve mutluluk verdiğini ifade eder. Rüyada türbe görmek içinizdeki gizli ve derinlerde gömülü duyguların yaşamınızı nasıl etkilediğini ifade ederken türbede mum yakmak ise etrafınızda güvenebileceğiniz insanlar olduğunu temsil eder.

Rüyada mağaradan çıkıp atv sürmek ise davranışlarınıza çok dikkat edip bugüne kadar hep yanınızda olup, sizi destekleyen hep yanınızda olan insanları kırmamak gerektiğini gösterir. Rüyada eşeğe binmek gelecek konusunda bazı endişeleriniz olduğunu, canınızın sıkıldığını ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir