Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Somali’deki Açlıktan Ölen İnsanlar Gibi Ölüler Görmek

Rüyada Somali’deki açlıktan ölen insanlar gibi ölüler ne demek?

İyi günler. rüyamda mezarlık gördüm yanımda 3-4 kişi daha var. biz mezarlıkta 2 tane mezara dua okuyoruz burada yatanlarda bir hastalıktan ya da Somali’deki açlıktan ölmüş gibi, ben mezara bakarken ölmüş adamın başı ve ayakları toprağın dışında gözüküyor. Ben dua okumaya devam ediyorum o sırada annem elinde tahta parçasına benzer büyük bir şeyle duruyor. Mezardan çıktıktan sonra birisini tuvalete götürüyorum tuvaletin kapısında beklerken beni bir kaşıntı tutuyor bana hastalık mı bulaştı diye korkarken yanımda doktor olurmuş benimde doktorun da üzerinde beyaz önlük var ve doktor bana pire ya da kurdeşen olabileceğini söylüyor bende doktorun boynunda pire yakalıyorum.

Bu rüya bahar1983 rumuzlu misafirimize ait olup, tarafımdan siteye eklenmiştir. Ziyaretçilerimizin dikkatine lütfen rüyalarınızı Rüya Gönder sayfasından gönderin.

Rüyada Somali’deki açlıktan ölen insanlar gibi ölüler görmek

Rüyanız iç dünyanızda büyük çalkantılar yaşadığınızı adeta bir kaos içinde olduğunuzu simgelemektedir. Bu kaosa içinde bulunduğunuz ruh halinin sebep olduğu görülmekte. Yaşadığınız pişmanlıklar, vicdan azabı ve en önemlisi güven eksikliği bunlara sebep olmakta. Rüyanız, başkalarının size güvenmediğini düşündüğünüzü işaret etmektedir. Eğer gerçekten böyle düşünüyorsanız, bu düşüncenize sebep olan şeyleri gözden geçirmelisiniz.

“Rüyada Somali’deki Açlıktan Ölen İnsanlar Gibi Ölüler Görmek” için bir yanıt

kızım babannesini tuvalette ölü bulmuş bunun ne anlama geldiğini bilmek istiyor yardımcı olursanız seviniriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir