Rüyada Şömine Görmek

Rüyada şömine görmek görmek neye işaret eder?

Sevgilimle bir eve giriyoruz. Ev birkaç katlı merdiveni içeride. Oturacak bir oda arıyoruz ama ev yeni yapılmış gibi odalar hep boş, yerde kum toprak taş filan var, halı koltuk yok. Üst katlara çıkıyoruz hep aynı. En son çatı katına çıkıyoruz çatı katında bir oda var krem rengi kapı küçük. Sevgilim aşağıda bekliyor. Ben kapıyı açıp kafamı içeri uzatıyorum. Oda hem mutfak hem oturma odası gibi koltuklar var. Birde şömine var. Şöminede alev yok köz var sadece. içerisi ılık. Ben kafamı içeri uzatınca şömine alev aldı birden.

Bende içeride üç harflilerin olduğunu düşündüm hissettim kapıyı tekrar kapattım merdivenlerden aşağı hızlı hızlı indim. Merdivenlerden atlaya atlaya böyle. Endişeliyim. Aşağı sevgilimin yanına indim. Rüya burada bitti. 19, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada şömine görmek yorumu

Değerli okurum, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında kendini (belkide sevgilinle birlikte ikinizi) emniyette hissetmek, bazı korku ve endişelerden kurtulmak istediğini anlatmaktadır. Çünkü ev emniyet, kendini güvende hissetmek demektir. Ancak evin boş olması bu isteğine karşılık kendini güvende hissetmenin yolunu henüz bulamadığını ve bir süre daha bu endişelerin devam edeceğini göstermektedir. Ancak boş evde içinde köz olan şömine görmüş olma ilginçtir.

Rüyada şömine görmek can derdine düşmek anlamına gelir.  Kötü bir olay yaşayacağınıza ve çok üzüleceğinize işaret eder. Şöminede ateş yanıyorsa,  şanslı olmak ve işlerinin yolunda gitmesi anlamına gelir. Şöminede köz olması bir süre daha sıkıntı çektikten sonra rahata, huzura ermeye işarettir.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir