Rüyada Şömine Görmek

Rüyada şömine görmek görmek neye işaret eder?

Sevgilimle bir eve giriyoruz. Ev birkaç katlı merdiveni içeride. Oturacak bir oda arıyoruz ama ev yeni yapılmış gibi odalar hep boş, yerde kum toprak taş filan var, halı koltuk yok. Üst katlara çıkıyoruz hep aynı. En son çatı katına çıkıyoruz çatı katında bir oda var krem rengi kapı küçük. Sevgilim aşağıda bekliyor. Ben kapıyı açıp kafamı içeri uzatıyorum. Oda hem mutfak hem oturma odası gibi koltuklar var. Birde şömine var. Şöminede alev yok köz var sadece. içerisi ılık. Ben kafamı içeri uzatınca şömine alev aldı birden.

Bende içeride üç harflilerin olduğunu düşündüm hissettim kapıyı tekrar kapattım merdivenlerden aşağı hızlı hızlı indim. Merdivenlerden atlaya atlaya böyle. Endişeliyim. Aşağı sevgilimin yanına indim. Rüya burada bitti. 19, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada şömine görmek yorumu

Değerli okurum, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında kendini (belkide sevgilinle birlikte ikinizi) emniyette hissetmek, bazı korku ve endişelerden kurtulmak istediğini anlatmaktadır. Çünkü ev emniyet, kendini güvende hissetmek demektir. Ancak evin boş olması bu isteğine karşılık kendini güvende hissetmenin yolunu henüz bulamadığını ve bir süre daha bu endişelerin devam edeceğini göstermektedir. Ancak boş evde içinde köz olan şömine görmüş olma ilginçtir.

Rüyada şömine görmek can derdine düşmek anlamına gelir.  Kötü bir olay yaşayacağınıza ve çok üzüleceğinize işaret eder. Şöminede ateş yanıyorsa,  şanslı olmak ve işlerinin yolunda gitmesi anlamına gelir. Şöminede köz olması bir süre daha sıkıntı çektikten sonra rahata, huzura ermeye işarettir.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

1 Yorum yapılmış.

  1. Betül dedi ki:

    Rüyamda önce bir çok dar bir kapsülün içinde hapsedilmiştim. Parası olan insanlar bu kapsüllere hapsediliyordu. Etrafımda kapsüle hapsedilmiş birçok insan vardı. Ben kapsülün içinde hareket edemiyordum. Sonra korku içinde oradan kaçıp kurtuldum. Ama yaşlı bir adam ve genç bir adam peşimdeydi. Ben sokakta kaçarken birden şiddetli bir yağmur yağdı. Sırılsıklam oldum. Sonra bir eve sığındım. Onlar bana kuru kıyafetler verdiler ve beni bir süre gizlediler. Tekrar ben evden çıktım ve genç Adama yakalandım. Genç adam bana yardım edeceğini söyleyerek beni bir yeraltı mağarasına götürdü. Orada Hakkım olan parayı alacağımı söyledi. Mağaranın içinde külçe külçe paraların olduğu bir yer vardı. Paraların üstü camla kapatılmış şekilde muhafaza ediliyordu. Sonra ben paramı alıp merdivenlerden çıkarken yaşlı Adamın merdivenlerden aşağı indiğini duydum ve hemen geri dönüp mağaranın içindeki şöminenin içine saklandım. Şöminenin biraz yakınında da Ateş yanıyordu. Isınmak için yakmıştım sanırım. En sonunda yaşlı Ada’m şöminenin içinde beni saklandığım yerde buldu ve korku içinde uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*