Rüyada Somun Ekmek Görmek

Rüyada somun ekmek görmek ne delalet eder?

İstanbul’da okuyorum. Antakya’lıyım. Rüyayı İstanbul’da gördüm.

Rüyamda memleketteyim 2 somun, 1 pide ekmeği almışım eve doğru giderken bildiğim bir yerde durup, kocaman siyah bir ekmeği elimdeki somun ekmekle takas ediyorum. 1 somun ekmek, 1 pide ekmeği ve 1 tane kocaman simsiyah ekmeğim oluyor. Ekmek yanmış falan değildi, taze fakat siyah balina gibi simsiyahtı ve 4-5 ekmek büyüklüğündeydi.

Rüyada somun ekmek görmek yorumu

Merhaba,

Rüyada somun görmek refah ve arzularınıza ulaşmayı belirtir. Ayrıca, bir konu ya da durumun aslını öğrenme isteğinizi işaret edebilir.

Rüyada pide görmek iyi bir işe başlamak ve para kazanmak olarak yorumlanır. Özellikle ramazan pidesi görmek çok makbuldür.

Rüyada ekmek görmek Nimet, Fırsat, Yaşamın Temel ihtiyaçlarını simgeler. Ekmekler aç ve susuzluğun sona ermesi, manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolüdür.

Bana göre rüyanız hakkınızda hayırlı gelişmeleri işaret ederken manevi bakımdan daha da mutlu olacağınız, yaşam sevincinizi artıracak kimi gelişmeler yaşayacağınızı ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ekmek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir