Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Son Dakika Haberi Görmek

Rüyada son dakika haberi ne demek?

Rüyamda haberleri izliyorum ve o sırada ekranda son dakika haberi diye yazı çıkıyor ve haber spikeri haberi veriyor. Haberde bir uçağın İstanbul’da yüksek bir binaya çarptığı ve yüzlerce ölü olduğunu söylüyor. Sonra haberin devamında uçak personeli verilirken kocamın resmi ve ismi kaptan pilot olarak geçiyor. Kendi kendime “Ama Volkan pilot değil ki, kendisi mühendis, bu işte bir yanlışlık olmalı” diyorum. Anneme telefon açıp bunu anlatıyorum. Bu ne demek şimdi?

Rüyada son dakika haberi görmek tabiri

Nejla selam, gördüğün rüyada birden fazla olağanüstü durum var ki hepsi de birbirinden önemli; son dakika haberi, uçak kazası, uçağın bir binaya çarpması ve gerçekte pilot olmamasına karşın kocanın pilot olduğunu görmen. Bu olayların hepsi birden değerlendirildiğinde rüyanız gerçek hayatınızda çok yakında sizi çok şaşırtıp, derinden etkileyecek bir haber alacağınıza veya değişim yaşayacağınıza delalet edebilir.

Son dakika haberi almak genel anlamda rüyayı gören kişinin kendisini endişeye sürükleyen bir durum hakkında ani bir gelişme yaşanmasına ve bunun sonunda endişelerinden kurtulmaya yorulur. Bu konuda rüyada haber görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Rüyada uçak kazası haberi almak rüya sahibinin kendine aşırı yüksek ve gerçekçi olmayan hedefler koyduğunu simgelerken aynı zamanda hayatında önemli değişiklikler olacağını işaret eder. Ancak kazada ölenlerin olması bu değişikliğin canınıza sıkacağına işaret edebilir. Bakınız uçak rüya tabiri sayfası.

Gerçekte mühendis olmasına karşılık rüyanızda kocanın pilot olduğunu öğrenmeniz ise aslında kocanızın çok hırslı biri olduğunu ancak bazı sebeplerle bu yönünü sizden gizlediğini ya da gizlemeye çalıştığını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir