Kategoriler
Zaman

Rüyada Sonbahar Görmek

Rüyada sonbahar görmek neye delalet eder?

Rüyada sonbahar görmekRüyamda liseden arkadaşımla ormanlık alanda geziyorduk, yanımızda eski erkek arkadaşımda vardı. Mevsimin sonbahar olmasından dolayı ağaçlar yapraklarını dökmüş ve sararmıştı. Sonra kız arkadaşımla okula gittik. Biz kız arkadaşım ile okul çıkışında benim eski erkek arkadaşımı ormanda unuttuğumuzu fark ettik. Ve ormana döndük, ben eski erkek arkadaşımın elini tuttum, ormandan çıktık, hemen orada bir tarla vardı.

Tarla biraz bayırda idi ama yeni ekilmiş olduğu için ürün çıkmamıştı. birlikte tarlayı geçtik ve bir çeşmenin başına gittik. Bana ellerine su alarak çeşmeden su içirdi sonrada kendisi içti. bu rüyayı sonbaharda görmüştüm ve çok etkilenmiştim ama bir türlü size yazma fırsatım olmadı. Büyük bir heyecanla yorumlarınız bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyada sonbahar görmek neye yorumlanır?

Rüyada sonbaharı görmek yaşam döngüsünün sembolik ifadesidir, yaşam devam etmektedir ve çalışmalarınızın meyvesini toplama zamanının geldiğini ifade eder. Rüyada sonbahar mevsiminde olduğunu görmek rüya sahibinin reel hayatında bir geçiş, bir değişim yaşama arefesinde olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir