Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sopa Görmek

Rüyada sopa görmek neye işaret eder?

Rüyamda elimde kocaman bir sopa vardı ve bu sopa ile yılan öldürüyordum, yılanın başını bu sopayla ezerek öldürdüm, sonra babam yılanı pişirdi hepsi yemeye başladılar bana verdiler başta yemek istemedim ama sonunda yedim. Bunun manası nedir?

Rüyada sopa görmek yorumu

Rüyada sopa görmek rahat, mutlu ve bol paralı bir yaşam sürmek anlamına gelir. Alternatif olarak sopa görmek erkeklik organı ve cinsiyete karşı tavrınızı simgeleyebilir.

Rüyada yılan öldürmek, yılan öldürdüğünü rüyada görmek, yılanı öldürdüğünü görmek sanıldığının aksine pek iyi bir şey değildir. Çünkü yılanlar, yaşam, gizli enerji ya da güçtür, rüyada yılanı öldürmek bir yaşama son vermektir buda sizin gerçek yaşamınızda içinizdeki gizli gücü, potansiyeli boşa harcadığınızı simgeler.

Rüyada yılan yemek, rüyada yılan eti yemek, yılanın etini pişirmek ya da yılanı yediğini görmek genellikle sağlık konusunda haberler verir. Gören kişi hasta ise şifa bulmaya, sağlıklı ise uzun sağlıklı yaşama işaret eder. Yılanların eti kimi toplumlarda bir takım hastalıklara iyi geldiği için yenildiği bilinmektedir. Bakınız rüyada yılan görmek rüya tabirleri.

“Rüyada Sopa Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda kahverengi bir atın üzerinde bir topluluk içinde geziyorum, elimde uzun ve kalınca bir sopa var, iki ucundan tutuyorum ve atın başını adeta aşağıya doğru eğiyorum yani vurma filan değil hafifçe bastırıyorum.

Hurma merhaba,
Rüyada ata binmek, ata bindiğini görmek büyük hayalleriniz olduğunu ve hayatta çok fazla güce ulaşacağınızı ifade eder. Siz yeteneklerinize güvenip, yapmanız gerekenleri yerine getirdiğinizde yüksek bir pozisyona ya da güçlü bir konuma geleceğinizi haber verir.

Rüyamda rahmetli babanem ve dedem evin bahçesinde oturuyorlar ve dua ediyorlar, kapının demirine dolanmış siyah bir yılan gülüyor, sonra kapıdan sürünerek dev gibi bir yılan geliyor, ben bir sopa bulup kafasını ezmeye calışıyorum ama cok güçsüz vuruyorum ve yılan bana saldırıp beni öldürüyor, bu rüyanın yorumu nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir