Rüyada Sopa Görmek

Rüyada sopa görmek neye işaret eder?

Rüyamda elimde kocaman bir sopa vardı ve bu sopa ile yılan öldürüyordum, yılanın başını bu sopayla ezerek öldürdüm, sonra babam yılanı pişirdi hepsi yemeye başladılar bana verdiler başta yemek istemedim ama sonunda yedim. Bunun manası nedir?

Rüyada sopa görmek yorumu

Rüyada sopa görmek rahat, mutlu ve bol paralı bir yaşam sürmek anlamına gelir. Alternatif olarak sopa görmek erkeklik organı ve cinsiyete karşı tavrınızı simgeleyebilir.

Rüyada yılan öldürmek, yılan öldürdüğünü rüyada görmek, yılanı öldürdüğünü görmek sanıldığının aksine pek iyi bir şey değildir. Çünkü yılanlar, yaşam, gizli enerji ya da güçtür, rüyada yılanı öldürmek bir yaşama son vermektir buda sizin gerçek yaşamınızda içinizdeki gizli gücü, potansiyeli boşa harcadığınızı simgeler.

Rüyada yılan yemek, rüyada yılan eti yemek, yılanın etini pişirmek ya da yılanı yediğini görmek genellikle sağlık konusunda haberler verir. Gören kişi hasta ise şifa bulmaya, sağlıklı ise uzun sağlıklı yaşama işaret eder. Yılanların eti kimi toplumlarda bir takım hastalıklara iyi geldiği için yenildiği bilinmektedir. Bakınız rüyada yılan görmek rüya tabirleri.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir