Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Şort Görmek

Rüyada şort görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir bayan beni her şeyin beyaz olduğu bir odaya götürüyor. Bizim mahalleden bir küçük erkek çocuğunu söyleyerek yatağı işaret etti. Çocuk ağlamaklı bir konumda. Beyaz atlet ve beyaz şort vardı üzerinde. Başı beyaz bezle sargılı. Kafasını kaldırınca yastığında büyük nokta nokta kan vardı.

Sonra aynı bayan beni başka bir odaya götürdü. Bizim okuldan bir arkadaşımı gösterdi. Arkadaşım sedyede oturuyordu yine beyaz atlet ve beyaz şort. Bayan elime eldiven geçirdi ve arkadaşımın saçını gösterdi. Saçı çoğunlukla dökülmüştü. Saç diplerinin belli başlı yerlerde kan çıkıyordu ama akmıyordu. O kanları silerken de arkadaşımın çıplak olan göğsüme baktığını gördüm. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada şort görmek yorumu

Dikkat edilirse rüyadaki ortak noktalar; her iki kişide de beyaz atlet, beyaz şort olması ve her ikisinin de kafalarının kanıyor olmasıdır. Rüyada atlet görmek yaşam yolunuzu ve hayatınızın temposunu sorgulamanız, kimi hedeflerinizi gözden geçirmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada beyaz atlet, temiz atlet görmek hayatınızdaki sınırları kendinizin çizmek, belirlemek istediğinizi ve bunu başaracağınızı ifade eder.

Rüyada şort görmek rüya sahibinin yeni bir projeye hazırlandığını ve kendini daha açık bir şekilde ortaya koymayı düşündüğünü gösterir. Şort giymek veya şort giydiğini görmek bu rüya sizin genç görüntü ve şakacı tavrınızı simgeleyebilir. Beyaz şort atacağınız adımın sonunun aydınlık olacağına yorumlanır.

Rüyada bir yeri kanayan birini görmek gerçek hayatta imanında şüpheye düşmek, inanç zayıflığı veya kendine güvensizlik duygusu ifadesi olabilir.

“Rüyada Şort Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar ben ruyamda universiteye gitmek icin hazirlandim, siradan bir okul gunuydu kis mevsimindeyiz, ben okula ustumde lacivert kaban altımda pembe ev sort, ayagimda da kirmizi parmak arasi terlikle gittim, niye gittim bilmiyorum ama giderken surekli boyle utandim “niye bunlari giydim” diye, ruyami yorumlar misiniz? tesekkurler.

Sevcan merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında hazırlandığın bir proje, vereceğin yeni bir karar veya başlayacağın bir işte here şeyi iyice ölçüp – biçip, iyi karar vermek gerektiğini işaret ederken aynı zamanda evlilik yolunda dikkatli olup, hakkında tehlike yaratacak bir adımı atmaktan uzak durmak gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir