Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Soru Görmek

Rüyada soru görmek neye işaret eder?

Merhaba, ben Merve, dün rüyamda eski sevgilimin evindeyim, annesi, bizim akrabalar ve Özlem adında bir arkadaşım var, evlerinde de doğal gaz çekiliyor, bizde onlara yardım ediyoruz. Bir ara annesi bana soru soruyor, mesleğimi yaşımı falan soruyor, sonra aradan 5 dakika geçmeden eski sevgilimin eve geldiğini görüyorum, işte o anda ikimizde şoktayız, gerisi de uykundan fırlamış gibi uyanıyorum.

Ne anlama geliyor, lütfen bana yardımcı olun.

Rüyada soru görmek neye yorulur?

Merve selam, ilk önce lütfen rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını inceleyin. Rüyada soru görmek, birine bir şey sormak, kendinden şüphe anlamına gelir, bilgi gereksinimi gösterir. Rüyada size bir şey sorulduğunu görmek yüksek bilgi ve ruhsal aydınlanma işaretidir. Rüyada soru işareti görmek rüyayı gören insanın özel yaşantısındaki tereddütlerin bir süre daha devam edebileceğini simgeler.

 

 

“Rüyada Soru Görmek” için 2 yanıt

Önceden tartıştığım bir erkek arkadaşımla uzun zamandır konuşmuyordum. Ama rüyamda bana bir soru sordu ve onu yanıtladım. Fakat ne sorduğunu hatırlamıyorum. Sonra o erkek arkadaşımın üç tane kız arkadaşıma benimde arkadaşım olan kızlara benimle konuşmamasını söyledi ve kimse benimle konuşmuyordu.
sevo candır, 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutsuz

Rüyada eski erkek arkadaşı görmek daha özgür, daha az ipotekli ilişkiyi ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek arzusunu simgeler.
Rüyada size bir şey sorulduğunu görmek yüksek bilgi ve ruhsal aydınlanma işaretidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir