Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Sosyal Tesis Görmek

Rüyada sosyal tesis neye delalet eder?

Merhaba ne olur yanıtlayın. Rüyamda sosyal tesisten eve dönüyordum. Dönerken parktaki 2-3 oğlan bana laf attı. Bende hemen bir bahçe mi ev mi ne vardı, orada bir suru tuvalet vardı oraya gireyim dedim. Ama AVM tuvaleti gibiydi sıra sıra, lüks değildi. Tuvalet kapıları falan hep griydi renksiz. Bir adam gördüm elinde ceketle bir kapının önünde sanki karısının çıkmasını bekliyordu ama o kapı yarım aralıktı. Bende en uzakta ortada bir tuvalet vardi oraya girdim. Tuvalet sanki oda veya banyo gibiydi, duvarda küçük bir pencere vardı, parmaklıklıydı ama yüksek yerdeydi. Nasıl olduysa o parmaklığa tutundum dışarı baktım, korkuyordum. Sonra tuvalet kapısında gözetleme deliği vardı. Oradan dışarıda ne oluyor bakayım derken az önceki adam da benimle aynı sırada baktı ve aniden sıçradım tuvalette. Adamla aynı anda bakıştık, adam tam ben bakarken aniden gözünü açtı. Sonra kapıyı kirdi, adam iri şişman çok sivri bir çenesi vardi, joker gibiydi biraz, benim boğazımı sıkıyor yanında da cüce gibi bir insan var, yani o adamın yanında cüce gibi duruyordu orasını çok hatırlamıyorum. Bana “Baban senin milyoner olduğunu söyledi!” dediler, bende bağırıyordum “vallaha param yok vallaha falan” diye. Aniden belime vurdular ama o belimin acısını gerçekten hissettim. Rüyada vurdular ama uyanınca o acı hala belimdeydi. Uyandığımda birde beyaz bir yerdeydim. Baktım masanın altına girmişim nasıl uyuduysam artık. Tuvalet gri gösterişsiz ışık falan yok, normal tuvaletti. El yıkama yeri yok, bir klozet ile bir tuvalet kağıdı asacağı vardı ama tuvalet kağıdı var mı yok mu unuttum orayıi.

Rüyada sosyal tesis görmek yorumu

Aybüke selam, bu tür önemli rüyaların ağlıklı açıklanması için rüyayı gören kişinin en azından yaşı, işi, medeni durumu gibi bilgilerin bilinmesi gereklidir, aksi durumda sadece genel şeyler söylenebilir. Görmüş olduğu rüya bir sosyal tesiste başlıyor. Rüyada sosyal tesis görmek kişinin gerçek hayattaki sosyal durumu ile açıklanır ve tesisin durumu, orada olanlarla detaylar anlaşılabilir. Rüyada sosyal tesise gitmek, sosyal tesise girmek rüya sahibinin gerçek hayatta daha sosyal, daha aktif olmak istediğini, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kurmak istediğini ve bir gruba ait olma arzusunu temsil eder. Rüyada bir sosyal tesiste olduğunu görmek kişinin kendini ait hissettiği bir ortamda ya da grupta yer almaktan mutlu olduğunu, kendini güvende hissettiğini temsil eder. Sosyal tesisten çıkmak ise rüyayı göreninin çok istemesine rağmen kendini güvende hissedeceği, sığınacağı bir ortam veya yer bulamadığını, yalnızlık korkusunun devam ettiğini ifade eder.

Sen bir sosyal tesisten çıktıktan sonra rüyadaki can sıkıcı olaylar gelişmeye başlıyor ki bu senin uyanık hayatta kendini emniyette hissedeceğin bir ortama girememek veya bir gruba üye olmamak yüzünden kendini güvensiz hissettiğini anlatmaktadır. Zaten gelişen diğer tüm olaylar senin üzerindeki korku, sıkıntı ve yüklerden kurtulmak istediğini ama bazı nedenlerle bunu başaramadığını, gizli korku ve endişelerin bir sebeple açığa çıkıp seni fazlasıyla endişeye sürüklediğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir