Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Şovmen Görmek

Rüyada şovmen görmek neye çıkar?

Rüyamda voodoo büyücüsü gördüm ama bu adam şovmen idi, bir yarışma programındaydı. Ben adamın kağıtlarına baktım büyüyü nasıl yapıyor diye, büyüyü yaparken söylenen sözleri gördüm. Daha sonra eve geldim ve odamda 3 arkadaşım vardı. Ama gerçek hayatta bunlar benim arkadaşım falan değil, tanımıyorum. Rüyamda arkadaşım olan kızlara voodoo’yu anlattım. İçlerinden biri bunlardan çok korktuğunu söyledi ve o an bir eşya kendiliğinden sallanmaya başladı. Kızlar çok korktu. Ben “korkmayın ya benim diğer arkadaşlarım bizi kandırıyordur” dedim. Sonra bunlardan çok korktuğunu söyleyen arkadaşım aniden ortadan kayboldu. Diğer ikisinin de elinde dışkı dolu bir poşet vardı ve ağızlarına götürdüler ama istemeden yapıyorlar. Nefes alamıyorlardı. Benden yardım istiyorlardı. Bağırıyordum yardım için, onları kurtarmaya çalışıyordum ama kurtaramıyordum. Sonra boğulup öldüler.

Not: Voodoo bez bebeği ve poşetle toplanan köpek dışkısı gördüm televizyonda bu iki nesne bilinçaltıma kalan nesneler.

Rüyada şovmen görmek yorumu

Voodoo büyüsü nedir? Haitili yerliler ve melezler tarafından uygulanan en bilindik kırmızı büyüdür. Kökenleri, Afrika totemlerine varan inançlarla beslenir. Bu büyüler amaç ve niyetleri, uygulamaları ile kara büyünün bir çeşidi, yandaşıdır. En gerçek ve en tehlikeli büyüdür. Şeytan’ın ve kötü ruhların büyüsüdür. Kırmızı Büyü ayinlerinde kaz kullanır, kurban kesilir.

Rüyada büyü ya da büyü ile ilgili herhangi bir şey görmeniz genel olarak kişinin içinde bulunduğu sıkıntı ve umutsuzluğa işaret eder. Rüyada şovmen görmek rüya sahibinin günlük sıkıntılar yüzünden iyice bunaldığını ve rahatlamaya ihtiyaç duyduğunu işaret ederken, show sanatçısı, şovmen birisini görmek alternatif olarak rüya sahibi kişinin daha rahat olmayı öğrenmesi ve başarması gerektiğini belirtir.

Rüyanın devamında meydana gelen olaylar ise günlük yaşamdaki sıkıntılı ruh halinin sizi nasıl olumsuz etkilediğini, berrak düşünme yeteneğini kullanamadığını, olayları birbirine karıştırdığını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir