Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Soygun Görmek

Rüyada soygun görmek ne demek?

Rüyamda evimiz soyuluyor, evde ben ve kız kardeşim varız, eve daha sonradan hırsız giriyor, ben onu yakalıyorum, arkasına geçip tek kolumla boynunu sıkıyorum ve çok bağırıyorum hırsıza çok sinirleniyorum, sonra bir süre rahat bırakıyorum ve kaçmaya çalışırken tekrar yakalıyorum, bu sefer makası boğazına dayıyorum hiç kaçamıyor.

Daha sonra onu polise teslim ediyorum ve eve dönerken mahalleden 4 arkadaşımı görüyorum ama aralarından birisi peruğunu çıkarttığı zaman aynı o hırsıza benziyor, sonra hepsi aynı o modele benziyor, yanlarına gidiyorum ve sinirleniyorum, bağırıyorum onlarda sanki bana bir oyun kurmuşlarcasına bana gülüyorlar, bu oyunu hissetmemi istedikleri için gülüyorlar, sonra ben hepsine yumruk atıyorum, aralarından birisi her güldüğünde daha sert vuruyorum, vuruyorum ve rüya bitiyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şu aralar farklı psikolojik durumdayım zaten her şeyden etkileniyorum.

Rüyada evinin soyulduğunu görmek yorumu

Rüyada soygun görmek çevrenizdeki birinin bir mal kaybı veya hırsızlık haberi almak anlamını taşır. Rüyada soyulmak veya soyulduğunu görmek, bir kimlik krizi veya yaşam kaybı nedeniyle bir çeşit acı yaşıyorsunuz anlamındadır. Rüyada hırsızı yakalamak konusunda hırsız rüya tabiri sayfasını ilginizi çekebilir.

Rüyada soygun yapan birini, bir soyguncu görmek kişinin çevresinde kötü niyetli birinin bulunduğuna işaret ederken aynı zamanda birini iyice tanımadan, hakkında bilgi toplamadan, insanın hal ve hareketlerine bakmadan, karakterini iyice analiz etmeden o kişiye fazla güvenmemek, özellikle de sırrını paylaşmamak gerektiğine rivayet edilir.

Rüyada soygun yapmak veya bir soyguna katılmak rüyayı gören kişinin reel yaşamında iç dünyasını alt üst eden ve onu bazı iç sorgulamalara sürükleyen bir hata yaptığını ya da bir günah işlediğini gösterir, bu durumdan bir an önce kurtulmak, huzura kavuşmak için bir şeyler yapmak gerektiğini gösterir.

“Rüyada Soygun Görmek” için 2 yanıt

Rüyada soygun yapmak
Benden küçük yaşta bir grup tanımadığım çocukla soygun yapıp bir dağ evine kaçıyoruz. Herkeste para var ama kimsede para yok yani herkes yok diyor öyle bir durum. Daha sonra eve eniştemin amca kızı geliyor. Normal hayatta pek sohbetimiz yok ama bir ilgim var. Neyse devam ediyorum o geliyor arkamdan kollarını omzuma yaslayıp bunların lideri sen misin? diyor bana bende kıza evet benim diyorum bana samimi davranıyor rüyada. Sonra ben çocuklara para verip “gidin eve, yemeklik erzak alın” diyorum kızda onlarla gidiyor. Çocuklardan simasına da aşina olduğum ama çıkaramadığım biri benle kalıyor evde. Evin camından dışarı bakıyorum berrak bir göl ve içinde kum kadar çok, büyük büyük balıklar yüzüyordu. Gölün etrafında insanlar kimi balığı eliyle tutuyor göle girip. Kimiyse olta vs ile. O sırada yarım kol boyu bir balık gölden çıkıp bana geliyor, zıplayıp lâkin sonra yarı yoldan dönüp geri atlıyor göle. Yanımda kalan çocuğa göle gidip o balıklardan tutalım diyorum çıkıyoruz tutmaya. Bir arkadaşımın Harun adlı küçük kardeşi çıplak gölden çıkıyor, koşuyor, gülerek yanımdan uzaklaşıp gidiyor. Gölden 20 metre ilerde biraz yüksek bir tepede büyük demir bir çit kapısı var, üstü sivri korumalı. Orada da Harun’un amcaoğlu olan Semih var, oda benden küçük. Kapıya tırmanmaya çalışıyor beyaz gömlek, siyah garson yelek,pantolon kundura giymiş, hali ağlamaklı. Yanına gidip soruyoruz yanımdaki çocukla. Semih abi bisikletimi çaldılar kapıdan çıkamıyorum diyor. Bende onun çıkmasına yardım edip canını sıkma bizim çocuklara söyleriz bulurlar diyorum. Sonra Semih’e bu gölün bir kaynağı var mı? varsa nerede diyorum oda abi yukarıda ama orada balıklar terse atlıyor, tutması zor girişi de yasak diyor. Yasak olması sıkıntı olmaz, göle girer tutarız bir şey diyen olursa da hallederiz bir şekilde sen bizi o kaynağa götür diyorum. Tamam abi diyor, hep beraber kaynağa giderken uyanıyorum. Biraz uzun ama çok aklıma takıldı. Yorumlarsanız sevinirim.

Yavuz merhaba, bu değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Görmüş olduğun rüya gerçek hayatta şansının ve bahtının açık olduğunu, hayatta tüm dileklerinin gerçekleşeceğini ancak tüm bunlara kavuşmak için şu anda iç dünyanı alt üst eden, seni bazı iç sorgulamalara sürükleyen yapmış olduğun bir hata ya da işlediğin günahın etkisinden kurtulman, huzura kavuşman gerektiğini ifade etmektedir. Bu konu ne ise tövbe ederek, helalleşerek veya yapman gereken ne ise onu yaparak bu sıkıntıdan çıktığında her şeyin yoluna girip, büyük başarı ve mutluluklara kavuşacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir