Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Soyunma Odası Görmek

Rüyada soyunma odası neye işarettir?

Ben gerçek hayatta bir barda çalışıyorum. Rüyamda iş yerindeki soyunma odamızın dolapları sökülmüş, içindeki eşyalar köşeye yığılmış, viran bir hale gelmişti. Tadilat yapılacakmış, lambaya iki kere bastım yandı. İçeri girip eşyalarımı almak istiyorum ancak oda üzerime yıkılırsa diye korkuyorum. Yardım etsin diye garson çağırdım. Ama girip almadım eşyalarımı kapıdan baktım bu kadar.

Rüyada soyunma odası görmek yorumu

Rüyada çalıştığı iş yerinde olduğunu görmek rüya sahibine biraz hızlanması gerektiğini o zaman başarıya ulaşacağını ifade eder. Rüyada soyunma odası görmek rüya sahibinin önünde zorlu bir yarış, başarması gereken bir rekabet, aşması gereken bir zorluk veya sürdürmeye çalıştığı bir ilişki olduğunu belirtir ve bunları başarmak için önce biraz mola verip bir süre sessiz ve sakin zaman geçirmesini tavsiye eder. Soyunma odasına girmek kişinin geçmişte işlediği günahlar veya yaptığı yanlış işler nedeniyle bir iç hesaplaşma yaşadığını ve bundan kaynaklanan ruhsal ya da fiziksel sıkıntısı aşmak için bir şeyler yapmaya karar verdiğini gösterir, sonunda iyileşeceğine rivayet edilir. Burada soyunma odasının durumu çok önemlidir; temiz, düzenli, aydınlık bir soyunma odası her şeyin iyiye gideceğini, sonunun iyi olacağını ifade ederken bunun tersine kirli, karışık, karanlık bir soyunma odası ise işlerin daha da karışacağına delalet eder.

Rüyanızda gördüğünüz soyunma odası karışık, virane bir halde ki şu anda yaşamınızın karışık olduğunu neredeyse bir kaos yaşadığınızı anlatmakta. Buna karşılık iki kez basmakla da olsa lambanın sonunda yanması ve içerinin aydınlanması, odada tadilat olacak olması ise bir süre her şeyin yoluna gireceğini, yaşamınızın güzelleşeceğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir