Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Söz Vermek

Rüyada söz verdiğini görmek neye çıkar?

söz vermekBen rüyamda işten çıkıyorum ama servisimiz yok ve servis arıyoruz, şirketten arkadaşlarla normal otobüslerden çok çok daha büyük bir otobüsü durduruyorum, güya bizim şirketin servisi, servise bindiğimde ön koltukta rahmetli babaannemi ve yanında ufak bir erkek çocuğu görüyorum. Yanına oturuyorum sarılıyorum, küçük çocuğun kim olduğunu sorduğumda “babanın küçüklüğü” diyor ve gülümsüyor sadece, sonra bana bir kitabın içinde duaların yazılı olduğu bir kağıt parçası uzatıyor ama hiç konuşmuyor, sadece gülümsüyor, “tamam babaanne söz veriyorum her akşam sana bu duaları okuyacağım” diyorum dualardan hatırladığım amener resulü ve sonunda da 4444 duası var inerken 4444 duası çok uzun ama onu okuyamam diyorum uyanıyorum. Bu neye işaret eder? yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada söz vermek yorumu

Yeliz selam, rüyanda rahmetli babaanneyi canlı görmek onu çok özlemiş olduğunu ve aynı zamanda hayatındaki bir sıkıntıyı çözmek için değer verdiğinin birine akıl danışmak istediğini anlatmaktadır. Erkek çocuk görmeniz esas olarak güvenilir dostlara sahip olduğunuza ve bütün davranışlarınızın herkes tarafından saygıyla karşılandığına işarettir.

Rüyada söz vermek veya birine söz verdiğini görmek rüyayı görenin gerçek hayatında yaptığı taahhütler olduğunu ve bunları yerine getirmesi gerektiğini simgeler. Birinin size söz verdiğini görmek ise gerçek hayatta kişinin kullandığı bazı kelimeler ya da kendini bir şeylerden sakınma konusunda endişeleri olduğunu ifade eder. Verdiği sözü tutmak, doğru sözlü yani dürüst olduğunu görmek kişinin tüm davranışlarının anlamlı, iyi karakter sahibi bir kimse olduğunu ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir